30 Bin TL Sermayeyle Yapılabilecek İşler

30 Bin TL Sermayeyle Yapılabilecek İşler

Günümüz de bir çok kişi küçük sermayeyle büyük işleri başarmış insanlardır. En ufak parayı sermayeye dönüştürebilecek fikirler ortaya konduğu zaman başarılı işler çıkabiliyor ortaya. Örneğin; Kıyafet satan bir toptancıyla görüşüp sermayenizi giyim üzerinden kazanabilirsiniz. Bu oldukça para kazandıran bir sektör ama elbiselerin kalitesi ve fiyatı konusun da kendinizi iyi ayarlamanız gerekiyor. Planlı hareketler 30 BİN TL’lik sermayenizi bir anda 2’ye 3’e katlamak sizin elinizde. Günümüzde teşvik primleri ile de aslında yapılmak istenilen bu 20 bin 30 bin hibe üzerini kredi alarak yeni bir iş yeri açabiliyorsunuz. Özellikle bu konuda bayanlara inanılmaz bir teşvik yapılmaktadır. Sizlerde teşvikle olmasa da kendi paranız varsa bunu teşvik olarak düşünerek bu tür yatırımlar yapabilirsiniz.

Belki zaman zaman zorlanacaksınız ama yükselmek istiyorsanız. Zorluklardan geçeceksiniz ki yediğiniz ekmek bile size ayrı bir tat versin. Pazarlar da seyyar satıcılığı gibi küçük işlerle paranızı toplayıp daha büyük kazançlar elde etmek yine sizin elinizde. Küçük bir bakkal dükkanı açıp büyütmekte sizin elinizde. Günümüzde en çok giyim ve gıda sektöründe yükselme şansı oluyor. İnsanların ihtiyaçları arttıkça sizin de kazancınız yükselecektir.

Aklınızdan geçen değişik fikirlere de yatırım yapabilirsiniz. İnsanların görmediği, duymadığı şeyleri yapmak onlara farklı gelecektir. Bu da sizin işinizde yükselme imkanınızı daha fazla arttırıyor. Sermayeniz yükseldikçe siz de büyümüş oluyorsunuz.

EK İŞ İLAN TALEBİ

İş ilanı verirken lütfen Detaylı ve İmla Kurallarına uygun şekilde veriniz. Özenilmemiş ve başta sağma verilen iş talepleri yayınlanmayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ