Akvaryum Tasarım Ve İmalatı

Akvaryum Tasarım Ve İmalatı

Evlerimizin, iş yerlerimizin vazgeçilmez dekorları olan akvaryumlar hem görünümleri hem de içerisindeki balıkların ahengi ile içimizde güzel bir duygu yoğunluğu oluşturmaktadır. Bu güzel görselliklerin birbirinden farklı boyutları ve şekilleri vardır. Standart boyutlarda olanların yanı sıra kişiye özel yapılan özel akvaryumlarda bulunmaktadır. Eğer ki kişi oturduğu yerde uzun yıllar oturacaksa ya da çalıştığı yer kendisine aitse veya uzun yıllar orada çalışacaksa standart akvaryum yerine mekanın konumuna ve ölçüsüne göre özel akvaryum yaptırmak daha kullanışlı olmaktadır.

Öncelikle akvaryum için yer belirlenir ve ölçümler yapılır. Ölçüler alındıktan sonra bilgisayar üzerinde maketi çizilir ve hesaplamalar yapılır. Gerekli tüm işlemler yapıldıktan sonra üretim aşamasına gelinir ve akvaryumun camları su geçirmez silikon tekniği ile birbirine kenetlenmesi sağlanır. Silikon teknolojisi ile yapılmış cam yapıştırmalar normal yöntemlere göre daha sağlıklıdır ve su geçirme özelliği kesinlikle yoktur. Akvaryumun konulacağı yerin en büyük özelliği direk güneş ışığı almayan yer olarak belirlenmesidir çok önemlidir.

Değişik tarzda akvaryum tasarlamanız çok kısa sürede adınızın yayılmasını ve iyi bir çevre edinmenizi sağlayabilir. Bu şekilde kendinize bir site de açarak yaptığınız güzel modelleri bu sayfada paylaşabilirsiniz. İnternet siteniz ve sosyal paylaşım hesaplarınız sayesinde daha çok kişiden sipariş alabileceksiniz. Kurumsal bir yapıda olmanız insanların gözünde sizi daha güvenli bir satıcı olarak görmelerini sağlayacaktır.

EK İŞ İLAN TALEBİ

İş ilanı verirken lütfen Detaylı ve İmla Kurallarına uygun şekilde veriniz. Özenilmemiş ve başta sağma verilen iş talepleri yayınlanmayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ