Aliağa’da Evlere Ek İş Veren Firmalar (İZMİR)

İzmir Aliağa evde ek iş imkanları ve güncel ek iş ilanları. Bu başlık altından yapmak istediğiniz ek işleri yazabilirsiniz. İzmir Aliağa’da part time çalışmak ya da evde ek iş yapmak istiyorsanız alt kısımdan ek iş talebi gönderebilir ve Fcaebook, Twitter hesaplarımız üzerinden güncel ek iş ilanlarını listeleyebilirsiniz.

Ek İş İlanı Nasıl Verilmektedir?
Alt kısımda yer alan formu doldurarak yapmak istediğiniz ek iş türünü ve kısaca cv bilgilerinizi gönderdikten sonra Facebook Ek İşler grubumuza giriş yapmanız gerekmektedir. Bu grupta ihtiyaç halinde firmalar tarafından ek iş duyuruları yapılacaktır. Size uygun bir iş ilanı olursa başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ek İş Formlarını Doldurun
Ek iş talebi gönder
Ek iş ilanı gönder (firmalar için)

Güncel Ek İşleri Takip Edin
Twitter takibi için: Tıklayınız
Facebook üzerinden takip: Tıklayınız

İzmir Aliağa Ek İş Talepleri
Gizem: İzmir Aliağa Örnekkent’te oturuyorum. Atatürk Sağlık Meslek Lisesi mezunuyum. Günde 10 saat civarı ek iş yapabilirim. Evde yapabileceğim ek iş türlerini gönderirseniz titizlikle yaparım. Çok borcum var, o yüzden ek iş yapmak istiyorum.
Referans No: 119 | Ek iş teklifi sun

Tuba: İzmir Aliağa’da ek iş aramaktayım. Küçükyalı Kız Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi bölümünden mezun oldum. Belediye’de ve Anaokullarında öğrenmenlik yaptım. Şu an çalışmıyorum. El becerim çok iyidir, her türlü işi evde yapabilirim. Ailece ek iş yapmak istiyoruz.
Referans No: 120 | Ek iş teklifi sun

Elif: İzmir Aliağa Yenimahalle’de ek iş arıyorum. Daha önce çocuk bakıcılığı, gündelik işçi olarak çalıştım. Evde kıyafet üstüne düğme dikimi işleri yaptım. Hafta içleri en az 8 saat ek iş yapabilirim. Herşeyden önemlisi kendime olan özgüvenimi geri kazanmak, bir seyleri basarabildigimi görebilmek ve gösterebilmek adına, daha sonra da aile bütçesine katkıda bulunmak amacı ile ek iş istiyorum….
Referans No: 121 | Ek iş teklifi sun

Seda: İzmir Aliağa ek iş imkanlarından faydalanmak istiyorum. Anadolu Üniversitesi Halkla iliskiler mezunuyum ve Muhasebeci olarak çalıştım. Şu an hafta içi 8 saat çalışabilirim Toka işi, düğme işi ve paketleme ek işleri yapabilirim.
Referans No: 122 | Ek iş teklifi sun

Esen: Aliağa İzmir’de ek iş arıyorum. Lise mezunuyum. Ev hanımıyım ve günde 10 saat üzeri çalışabilirim. Ek iş konularında becerim çok güzel, titiz ve güzel yapıyorum. Ek işleri dikkat ederek ve komşularımla birlikte yapabilirim. Şu an ekip olduk ve bu işlerde bize ne kadar ek iş verirseniz yaparız, özellikle ihtiyacımız var bu ek işlere. Çocuğum küçük olduğu için evde ek iş yaparak para kazanmam lazım.
Referans No: 123 | Ek iş teklifi sun

Sinem: İzmir Aliağa Kültür Mahallesinde ek iş yapmak istiyorum. Aliağa ticaret meslek lisesi mezunuyum. Evde yapılabilecek her türlü ek işe ihtiyacım var. Kutu katlama işi, davetiye katlama işi, süsleme, kibrit kutusu gibi ek işler yapabilirim.
Referans No: 124 | Ek iş teklifi sun

Nur: İzmir Aliağa’da evlere ek iş veren firmalar benimle iletişime geçebilir. Karşıyaka Lisesi mezunuyum. Özel sektörde muhasebe bölümünden emekli oldum. Şu an hafta içi 8 saat ek iş yapabilirim. Paketleme gibi ek iş türlerini yapabilirim. Evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorum. Engelliyim ama verilecek ek işi türüne göre yapıp yapamayacağımı size belirtebilirim.
Referans No: 125 | Ek iş teklifi sun

Özden: İzmir Aliağa ek iş imkanlarından yararlanmak istiyorum. Kinik mesleki ve teknik eğitim merkezi muhasebe bölümü mezunuyum. Evde ek iş olarak zarf katlama, nikah şekeri ua da sabun işi yapabilirim. Buna benzer ek işleri yapabilirim.
Referans No: 126 | Ek iş teklifi sun

Tayfur: Aliağa Meslek Lisesi mezunuyum ve İzmir Aliağa’da oturuyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum, paraya ihtiyacım var. Daha önce evde mandal işi yaptım. Şu anda benzer ek işleri yapabilirim.
Referans No: 127 | Ek iş teklifi sun

Sennur: İzmir Aliağa ek iş ilanlarından kendime uygun olan bir ek iş imkanı aramaktayım. Nazımiye yatili ilkogretim okulu ve Karadeniz Eregli lisesi mezunuyum. Anadolu üniversitesini açıktan okudum ve bilgisayar sertifikam var. Hafta ici 8 hafta sonu 3 saat calisabilirim. Davetiye katlama, kina paketleme, nikah sekeri, kalem montajlama, mandal montajlama, Raptiye paketleme, sabun paketleme, strec fİLM paketleme gibi ek işler yapabiliriz. 3 kisiyiz ve evdeyiz, calismiyoruz. Bu yuzden evde ek is yapmak istiyoruz.
Referans No: 128 | Ek iş teklifi sun

Füsun: İzmir Aliağa Helvacı Kazım Direk Mahallesinde ikamet ediyorum. İzmir Aliağa Şehitkemal Orta Okulu mezunuyum. Daha önce ek iş yapmadım. Şu an evde ek iş yapmak için müsait durumdayım. Kına paketleme, nikah şekeri, abiyelere gelinliklere süsleme, örgü gelin çiçeği, kotlara düğme, ayakkabı bağı ve tesbih yapma gibi ek işleri yapabilirim.
Referans No: 129 | Ek iş teklifi sun

İbrahim: AÖF Kamu Yönetimi mezunuyum. İzmir Aliağa’da oturuyorum. Ek iş arıyorum. Daha önceleri davetiye katlama işi yaptım. Bu tür işleri kolaylıkla yapabilirim. Haftanın yedi günü müsaitim. Ev bütçesine katkıda bulunmak için ek iş yapmak istiyorum. Davetiye katlama ve benzer ek işleri yapabilirim.
Referans No: 130 | Ek iş teklifi sun

Ek İş Formlarını Doldurun
Ek iş talebi gönder
Ek iş ilanı gönder (firmalar için)

Güncel Ek İşleri Takip Edin
Twitter takibi için: Tıklayınız
Facebook üzerinden takip: Tıklayınız

EK İŞ İLAN TALEBİ

İş ilanı verirken lütfen Detaylı ve İmla Kurallarına uygun şekilde veriniz. Özenilmemiş ve başta sağma verilen iş talepleri yayınlanmayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ