Anahtarcı Kilit İşliği Dükkânı Açmak

Anahtarcı kilit işliği şu ara en fazla tercih edilen emekli işlerinden birisi. İşlik nedir diye merak ediyorsanız hemen belirtelim, bilinen ismi “atölye”.

Bu işi yapmak isteyen emekli kişilerin sayısı gün geçtikçe artıyor çünkü bu iş düşük sermaye ile belirli noktalarda yer kiralamak suretiyle yapılabilmekte. Kiralama yapılabilen noktalar ise son zamanlarda insanların uğrak yeri haline gelen avmler.

Bu mekânlar haricinde hizmet verilebilecek noktalar çarşılar, nalbur marketler ve hatta hava alanları. Bu iş alanına sadece anahtarlar girmiyor aynı zamanda alarm, detektör gibi daha burada saymaya gerek olmayan sıkça kullanılan elektronik güvenlik malzemeleri de giriyor. Anahtarcı kilit işliği dükkânı açmak aslında bu kadar basit. Bu hizmeti sağlayacak olan kişilerin işe ellerin yatkın olması işi yapabilmek için kesinlikle gereken bir özellik. Ayrıca montaj konusunda da muhakkak yetenek gerekmekte.

Bu hizmete ulaşmak isteyen insanlarla irtibata geçmek ise kullanımı son derece yaygın olan internet ile mümkün. Bu işi yapmaya karar verdiğiniz zaman ilk etapta yapmanız gereken internet üzerinden bu konuda eleman arayışı içinde olan kişi ve kurumlara ulaşabilmek. Siz bu alanda iş yapabileceğinizi nasıl ki internet üzerinden duyuruyorsanız bu konuda hizmet almak isteyen firmalarda aynı şekilde internet üzerinden arayış içine girmekte.

İki tarafında birbirini bulması ancak internet ortamı ile mümkün olmakta. Bu platformda sigorta şirketleri veya kredi kartı organizasyonları da bu konuda eleman ihtiyacı duymakta.

Anahtarcı kilit işliği dükkânı açmak kişilerin kendi çalışma saatlerini de belirleyebileceği bir çalışma alanıdır. Yalnızca iş aldığınız zamanlarda çalışabileceğiniz ve gelir elde edebileceğiniz bir alandır yani özellikle belirli bir maaşı olan emekliler için hakikaten bulunmaz bir iş koludur. El becerisi olan herkesin rahat yapabileceği bir iştir.

EK İŞ İLAN TALEBİ

İş ilanı verirken lütfen Detaylı ve İmla Kurallarına uygun şekilde veriniz. Özenilmemiş ve başta sağma verilen iş talepleri yayınlanmayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Meral guctekin dedi ki:

  Evde iş

 2. Serkan dedi ki:

  Fazla basitleştirmişsiniz. Ben bu sektördeyim fakat sandıgınız kadar kolay degil öyle. Anahtarın binbir çeşidi var her zaman hepsini bulundurma durumu olmuyor. Sadece anahtar çogaltmaylada anahtarcı olunmaz. O işleymeyi açtıysan yanında anahtarla ilgili her hizmeti vermek zorundasın örn. Kilitli kalan araçları açma modelli araçların anahtarını çogaltma gibi. Ben bu gün son model bi aracın anahtarını yapabilirim. Tabi hunu yapabilmek için epey zahmetler çabalar harcadık. Şuan iş yerimizde 300 bin lira degerinde malzeme ve ekipman mevcut. Anahtar işi o kadar kolay degil. 300 bin lira yatırım yaparsın 10 sene beklersin yatırımın karşılıgı gelsin diye…

  1. admin dedi ki:

   Vermiş olduğunuz değerli bilgiler için teşekkür ederiz, bu işi yapmak isteyenler vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda daha detaylı düşünebileceklerdir.

BİR YORUM YAZ