Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanılır ?

Son günlerin en fenomen işlerinden biri haline iştirak eden anketörlük, bilhassa üniversite öğrencilerinin ve ek ciro sağlamak isteyenler amaçlı iyi birer ciro kaynağı olmaya başladı! Pratik bir iş meydana gelen anket doldurmaktan yüksek ücretler sağlamamasına nazaran , iş kolaylığı tarafından bir sürü tatminkardır! Tamamiyle sizin sosyal ve ikna kabiliyetinize dayalı bir işlem meydana gelen Anket doldurtma işinden sizlerde para kazanmak istiyorsanız aşağıda size verdiğimiz adreslerden anket işleri alabilirsiniz! Bunların haricinde anket sitemizde de bilgilerinizi bırakarak anket doldurtmak ve haklın nabzını yoklamak istek eden firmaların size erişmesini sağlayabilirsiniz!

Anket Doldurma İşlemi Nasıl Yapılır?

Anket doldurarak para kazanmak isteyenler aşağıdaki firmalarla bağlantıya geçtikten ardından firmalar bu kişilere gereken envanterleri gönderirler. Ve bilhassa size ulaşmak istek ettikleri yaş aralığını veya ciro durumunu veya istek ettikleri kriterleri belirtirler. Daha sonrası tamamiyle size kalmış. Günün dilediğiniz zamanında , dilediğiniz yerde ve biçimde çalışabilirsiniz. Doldurmanız lazım iştirak eden anketler bittiğinde gider teslim eder, ücretinizi alır ve devam etmek istiyorsanız yepyeni anket listesini alırsınız!

Anket işi verici firmaların en başında  Clixsense firması ciro . İnternet üzerinden de inceleyebilirsiniz. Clixgrid kısmında günde 25 resim tıklama hakkı veriliyor. Fotoğrafların altında 2,5 dolardan 0,10 dolara civarı mükafatlar var. Ödeme limiti 6 dolara ulaşınca istek ediyorsunuz.Diğer anketörlük firmalarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz! Sizlerde sitemizin yorum bölümüne mail adreslerinizi bırakabilir, yorum yapabilirsiniz. Anket verici firmalar size buradan da ulaşabilirler!

 1. http://www.neobux.com
 2. http://www.clixsense.com/
 3. http://www.cashnhits.com
EK İŞ İLAN TALEBİ

İş ilanı verirken lütfen Detaylı ve İmla Kurallarına uygun şekilde veriniz. Özenilmemiş ve başta sağma verilen iş talepleri yayınlanmayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Zarina Özdirek dedi ki:

  Merhabalar
  Suanda Ev haniyim cocuklarim var. Üniversite mevzunuyum Inglizce öğretmenim.3 dil ve bilgisayar programlar çok iyi biliyorum.
  El işler da yaparım – dikiş, örgü, v.b.
  Ise ihtiyacım var

 2. sunay dedi ki:

  bütün günüm boş geçiyor bu harıka fıkır olan anket doldurma ışını bende istiyorum lütfen ulaşın bana da saygılarımla şimdiden teşekkürler.

 3. Jaklin dedi ki:

  ANKET İSİ İLGİMİ CEKDİ ISTANBUL SİSLİ FERİKÖYDE BULUNUYORUM

 4. Burak dedi ki:

  Daha önceden deneyimim var çalışmak isterim…

 5. Bakiye tulum dedi ki:

  Anket benim isim e postamdan ulasin

 6. Gayane dedi ki:

  Merhaba ben Marmaristı yaşiorum anket işi yapmak istiorum nasıl başvurı yapabilerim

BİR YORUM YAZ