Arnavutköy Evlere Ek İş Veren Firmalar (İstanbul)

İstanbul Arnavutköy’de ek iş imkanları. Arnavutköy evlere iş veren firmalar ve evde yapılabilecek ek işler. Detaylar için ek iş ilanını inceleyebilir ve siz de bu ilan altından başvurularınızı yapabilirsiniz.

İstanbul Arnavutköy Anadolu Mahallesinde evde yapılabilecek ek işler istiyorum. Boş durmak istemiyorum, kazanmaya ihtiyacım var. Hafta içi 8 saat evimde ek iş yapabilirim. Daha önce  Niğde Üniversitesi kantin bölümünde çalıştım. Niğde Champion Satış Elemanı olarak çalıştım. Niğde Henry Jones mutfak bölümünde çalışıyorum. İstanbul Yeniköy Zeynel’de garson olarak çalıştım.

Düzce Atatürk Ortaokulundan mezun oldum. Bana ek iş vermek isteyenler bana Zeynepkoc_koc@hotmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

İstanbul Arnavutköy evlere ek iş veren firmalar
Sayfamızda yer alan kişisel iş taleplerine cevap vermek isteyen firmalar konu altına yorum yazabilir ya da e-posta üzerinden iş arayan kişilere ulaşabilir.

İstanbul Arnavutköy ek iş arayanlar
Arnavutköy ve çevresinde oturuyorsanız, evlere iş veren firmaların sizinle de iletişime geçmesi için alt kısımdan yorum bölümünden yapabileceğiniz ek işleri yazınız.

EK İŞ İLAN TALEBİ

İş ilanı verirken lütfen Detaylı ve İmla Kurallarına uygun şekilde veriniz. Özenilmemiş ve başta sağma verilen iş talepleri yayınlanmayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Burçin Aktaşlı dedi ki:

    Merhaba ben Gaziosmanpaşa 500 evlerden Burçin 2008-2009 Bayan Giyim Modalistliği mezunuyum şuan özel bir hastanede danışmanlık yapıyorum Tekstil sektörü anne mesleğimdir ve elim yatkındır pratik ve planlı çalışmaktan yanayım daha önce evde çok çalıştık el işi , oyuncak vb. dönüş yaparsanız çok sevinirim teşekkür ederim.

  2. Eligül dedi ki:

    Paketleme nikah şekeri işleri yapabilirim ıstanbul arnavuykoy de yaşıyorum

BİR YORUM YAZ