AVM’de Stant Açmak

AVM’de Stant Açmak

Her gün binlerce kişiyi ağırlayan AVM’ler az sermaye ile iş yapmak ve kazanç sağlamak isteyenlerin gözdesi oluyor. Özellikle hafta sonları dolup taşmakta olan AVM’de stant açmak ile hayatınızda yeni bir kapı aralamanız mümkündür. Stant açmanın bir dükkân kiralamaktan daha düşük bir maliyet gerektirdiği de hesaba katılırsa neden hala bu kadar popüler olduğu anlaşılmaktadır. Stantların kiraları açılacak yere ve metrekaresine göre değişmektedir. İstediğiniz her noktada stant açmanıza izin verilmeyeceğini de bilmelisiniz. Size verilecek yer neresi ise ona arazı olunacaktır. Kiralama sırasında bir yıl için sözleşme yapılacaktır.

Stant açma aşamasında ilk yapılması gereken girişimcinin hizmet vereceği iş kolunu seçmesidir. İyi verilmiş bir karar kazancın tahminlerin üzerine çıkmasını sağlayabilir. AVM’de açılacak bir stant için fazla risk taşımayan küçük ölçekli bir iş düşünülebilir. Stant açılacak ortamda olmayan bir iş koluyla başlamak daha akıllıca olacaktır.

İş koluna karar verdikten sonra müşteri trafiği açısından potansiyeli yüksek olan bir AVM seçilmeli, yer araştırması yapılmalıdır. Sadece bunlar değil, finansman, ürün tedariki, ruhsat ve izinler konusunda da kafa yorulması gerekecektir.

EK İŞ İLAN TALEBİ

İş ilanı verirken lütfen Detaylı ve İmla Kurallarına uygun şekilde veriniz. Özenilmemiş ve başta sağma verilen iş talepleri yayınlanmayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ