Balçova’da Evlere Ek İş Veren Firmalar (İZMİR)

İzmir Balçova ek iş ilanları ve iş taleplerini bu sayfa altında görebilirsiniz. Balçova’da evlere ek iş veren firmalar ve Balçova’da ek iş arayanlar. Alt kısımda firmaların ek iş verebilmeleri için formlar bulunmaktadır. Aynı şekilde yine ek iş arayanlar bu formları doldurabilir ve bu sayfa da yayınlatabilirler.

Ek İş İlanı Nasıl Verilmektedir?
Alt kısımda yer alan formu doldurarak yapmak istediğiniz ek iş türünü ve kısaca cv bilgilerinizi gönderdikten sonra Facebook Ek İşler grubumuza giriş yapmanız gerekmektedir. Bu grupta ihtiyaç halinde firmalar tarafından ek iş duyuruları yapılacaktır. Size uygun bir iş ilanı olursa başvurunuzu yapabilirsiniz.

İzmir Aliağa Ek İş Talepleri
Serkan: İzmir Balçova’da ek iş arıyorum. İlköğretim mezunuyum. Haftada beş çalışabilirim. Daha önceleri garsonluk yaptım. Evde paketleme işleri yapabilirim. Ya da evde iplik temizleme işi yapabilirim. Firmalar benimle iletişim kurarsa sevinirim. Part time çalışabilme imkanım da var.
Referans No: 131 | Ek iş teklifi sun

Arzu: İzmir Balçova ek iş imkanlarından faydalanmak istiyorum. Sıdıka Rodop Lisesi mezunuyum. Daha önceleri Aydın Belediyesinde çalıştım. Hafta içi 10 saat çalışabilirim. Hafta sonları ise 8 saat boş vaktim var. Evde paketleme işleri, montaj işi, etiketleme işi, örgü işleri yapmak istiyorum. Okula giden çocuklarım olduğundan bu tür ek işlere ihtiyacım var. Ayrıca evde boş zamanlarımı değerlendirmek istiyorum. Evlere iş veren firmalar talebimi değerlendirirse mutlu olurum. Herkese bol şanslar.
Referans No: 132 | Ek iş teklifi sun

Yeliz: Merhaba İzmir Balçova’da ek iş arıyorum. Nikah şekeri, kapı süsü, doğum için magnet süsleme ve paketleme işlerinde tecrübeliyim. Davetiye katlama, paketleme işlerini de yapabilirim. Ek iş konularında oldukça deneyimliyim ve ek işe ihtiyacım var. Evlilik aşamasındayım, acil işe girmem gerekiyor.
Referans No: 133 | Ek iş teklifi sun

Ek İş Formlarını Doldurun
Ek iş talebi gönder
Ek iş ilanı gönder (firmalar için)

Güncel Ek İşleri Takip Edin
Twitter takibi için: Tıklayınız
Facebook üzerinden takip: Tıklayınız

EK İŞ İLAN TALEBİ

İş ilanı verirken lütfen Detaylı ve İmla Kurallarına uygun şekilde veriniz. Özenilmemiş ve başta sağma verilen iş talepleri yayınlanmayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ