Başakşehir Evlere İş Veren Firmalar (İstanbul)

İstanbul Başakşehir Güvercintepe’de evde ek iş imkanları. Başakşehir’de ve çevresinde evlere ek iş veren firmalar. Bu firmalar konu altından iletişime geçebilirler.

İstanbul Başakşehir Güvercintepe Mahallesinde oturmaktayım. Bebeğim küçük olduğu için devamlı olarak dışarı işi gidemiyorum. Evde hem ona bakıp hem iş yapmak istiyorum. Kısacası paraya hitiyacım var. Sabun, kına, nişan şekeri, paketleme iŞleri olur. bu işe çok ihtiyacım var, mAil adresi eşimindir. Benim mail adresim yok ancak bu mail üzerinden iş teklifi yapabilirsiniz.

Okul olarak ortaokul mezunuyum ve bilgisayar çocuk gelişimi, çocuk beslenmesi gibi sertifikalarım var. Daha önceleri bir çok işte çalıştım. Temizlik, matbaa, paketleme gibi işleri evimde yaptım. Çalışma saati olarak ev hanımı olduğum için haftanın yedi günü iş yapabilirim. Ek iş tekliflerinizi Akkaya __05@hotmail.com adresine gönderebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

İstanbul Başakşehir evlere ek iş veren firmalar
Sayfamızda yer alan kişisel iş taleplerine cevap vermek isteyen firmalar konu altına yorum yazabilir ya da e-posta üzerinden iş arayan kişilere ulaşabilir.

İstanbul Başakşehir ek iş arayanlar
Başakşehir ve çevresinde oturuyorsanız, evlere iş veren firmaların sizinle de iletişime geçmesi için alt kısımdan yorum bölümünden yapabileceğiniz ek işleri yazınız.

EK İŞ İLAN TALEBİ

İş ilanı verirken lütfen Detaylı ve İmla Kurallarına uygun şekilde veriniz. Özenilmemiş ve başta sağma verilen iş talepleri yayınlanmayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 19 YORUM
 1. Melike dedi ki:

  Merhaba istanbul kayasehirde oturuyorum ve ek is arıyorum asıl mesleğim gıda mühendisliği ama yapmıyorum evde düzenli bir iş yapmak istiyorum ilginize şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim

 2. Busra dedi ki:

  Ben istanbul esenyurtta otuyorum evde yapabliecegim her is olur elim hizli ve piratiktir

 3. Ceylan dedi ki:

  Merhaba ben Bağcılar da oturuyorum Modelist im ama calismiyorum evde ek iş yapmak istyrm ulaşırsınız sevinirim

 4. Mahir dedi ki:

  BEN MAHİR başakşehir ikametim taskinmahir37@gmail.com

 5. Kübra dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum Başakşehir de oturuyorum. Ne iş olursa yapabilirim . İlginize tesekkur ederim.

 6. Yasemin dedi ki:

  Ben yasemin ev hanımının ise ihtiyacım var bartın ama arada oturuyorum 20kişilik gurubun ilgileniyorsanız sevinirim iyi calismalar

 7. Vedat ciftci dedi ki:

  Merhaba Başakşehirde oturuyorum.sürekli internetteyim ve başka bir işin olması beni mutlu eder 05464702643 bana ulaşabilirsiniz.

 8. Aycan Ünsal dedi ki:

  Merhaba istanbul kayasehir de oturuyorum evde yapabileceğim ek iş arıyorum itinayla vereceğiniz iş teslim edilir.Ek işe çok ihtiyacım var ilginize teşekkür ederim.

 9. İbrahim dedi ki:

  Merhaba avcilar tahtakade oturuyorum evde duzenli bir is yapmak istiyorum

 10. İbrahim dedi ki:

  0545 675 43 19

 11. İbrahim dedi ki:

  Eşimle baraber

 12. Kübra dedi ki:

  Matematik öğretmeniyim Başakşehir1. 2.4.5. Etap veya Kayaşehir bölgesinde özel ders verebilirim ( orta okul matematik )

 13. fatma söğüt dedi ki:

  merhaba başakşehir kayaşehirde oturuyorum evde ek iş istiyorum ilginize şimdiden teşekkür ederim

 14. Rukiye dedi ki:

  Merhaba avcilar Tahtakale de oturuyorum ve ek ise ihtiyacim var ilginize şimdiden tesekkur ederim donusjnjzu bekliyorum

 15. Fatma dedi ki:

  İstanbul başakşehirde yaşıyorum. El becerim çok iyi. Verilen siparişleri zamanında ve özenli bir şekilde yapacağımdan şüpheniz olmasın. Kısa zamanda dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.

 16. Esra dedi ki:

  Merhaba İstanbul Güvercintepe oturuyorum evde gizli ve seri yapabileceğimiz is ariyorum hatta bi kaç kişi daha ayni sekilde is ariyor yardimci olur musunuz?

 17. TuğbA dedi ki:

  Başakşehir de oturuyorum eve ek iş imkanım var acil lütfen

 18. Esra dedi ki:

  Merhaba İstanbul Güvercintepe oturuyorum evde jizli ve seri yapabileceğimiz is ariyorum hatta bi kaç kişi daha ayni sekilde is ariyor yardimci olur musunuz?

 19. Esra dedi ki:

  Bi geri dönüş yapin ya insanlar kandirmayin

BİR YORUM YAZ