Bayındır Evlere Ek İş Veren Firmalar (İZMİR)

İzmir Bayındır’da ek iş arayanlar ve evlere ek iş veren firmalar bu konu altında yer alan formları doldurarak bu sayfa üzerinden birbirleriyle iletişim kurabilirler. Bayındır’da ek iş ilanı vermek veya ek iş talebi oluşturmak ücretsizdir.

İzmir Bayındır Ek İş Talepleri
Şima: İzmir Bayındır’da ek iş arıyorum. Balçova lisesi lise; Balçova ticaret meslek lisesi muhasebe bölümü mezunuyum. Daha önce Atasan Kalıp’ta ön muhasebeci olarak çalıştım. Şu an boştayım ve sabah 08.00 ile akşam 18.00 arası ek iş yapabilirim. Çalisma saatleri uzun olduğu ve çocuğuma bakacak kimse olmadığı için calisamiyorum. Evdeki boş vaktimi değerlendirmek istiyorum ve çocuğumun okul parasını çıkarmak istiyorum. Yapabileceğim ek işler arasında davetiye katlama, poşet paketleme ve benzeri paketleme işleri olabilir.
Referans No: 134 | Ek iş teklifi sun

Çiğdem: İzmir Bayındır evlere ek iş veren firmalardan iş talebinde bulunmak istiyorum. Açık liseden mezunum ve daha önceleri hukuk bürosunda çalıştım. Çocuk giyim mağazalarında çalıştım ve evde ahşap boyama işi yapmıştım. Hafta içi 9 akşam 7 arası ek iş yapmak istiyorum. Aylık verilen işlerde en az asgari ücret talep etmekteyim. Yapabileceğim işler arasında pc üzerinden reklam çalışmaları, evde mandal yapımı işi ve paketleme işleri yapabilirim. El becerim iyidir.
Referans No: 135 | Ek iş teklifi sun

Hülya: İzmir Bayındır’da ek iş imkanlarından faydalanmak istiyorum. Eşrefpaşa lisesi mezunuyum. Daha önce Turizm seyehat operasyon bölümlerinde çalıştım. Hafta içi hergün ek iş yapmak için oldukça fazla boş saatim var. Evde yapabilecegim her turlu paketleme, montaj isini yapabilirim. Saglik problemi nedeni ile evde yapabilecegim ek is ariyorum. Evlere ek iş veren firmalardan iş bekliyorum. Teşekkür ederim.
Referans No: 136 | Ek iş teklifi sun

Ek İş İlanı Nasıl Verilmektedir?
– Alttaki linklerden formları doldurarak ek iş talebi oluşturuyorsunuz.
– Evlere ek iş veren firmalar, referans numarası üzerinden bize ulaşıyor.
– Bize gelen talepleri size ulaştırıyoruz.

Not: İzmir Bayındır’da ek iş ilanlarını güncel olarak takip etmek ve ek iş arayanlara iş imkanı sunmak için Facebook ve Twitter sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Güncel Ek İşleri Takip Edin
Twitter takibi için: Tıklayınız
Facebook üzerinden takip: Tıklayınız

Ek İş Formlarını Doldurun
Ek iş talebi gönder
Ek iş ilanı gönder (firmalar için)

EK İŞ İLAN TALEBİ

İş ilanı verirken lütfen Detaylı ve İmla Kurallarına uygun şekilde veriniz. Özenilmemiş ve başta sağma verilen iş talepleri yayınlanmayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ