Bayraklı Evlere Ek İş Veren Firmalar (İZMİR)

İzmir Bayraklı ek iş ilanları ve ek iş talepleri. Bu sayfa üzerinden evlere ek iş veren firmaların ve ek iş arayanların ilanlarını görebilirsiniz. Sayfamızda yer alan ek iş formlarını doldurarak Bayraklı’da ek iş talep edebilir ya da ek iş arayanlara iş imkanı sunabilirsiniz.

İzmir Bayraklı Ek İş Talepleri
Sena: İzmir Bayraklı’da Özkanlar mahallesinde ek iş arıyorum. Mustafa Kemal Lisesi mezunuyum. Mağaza ve perakendecilik sektöründe satış danışmanı olarak görev yaptım. Part Time ya da evde tam zamanlı olarak çalışabilirim. Elim ek işlere yatkındır, evde yapabileceğim ek iş türlerini yapabilirim. Ayrıca broşür dağıtım işi de yapabilirim.
Referans No: 137 | Ek iş teklifi sun

Gül: İzmir Bayraklı’da ek iş arıyorum. Gökçebağ İlköğretim mezunuyum. Gündüzleri çok boş vaktim var. Evde ek iş yapmak istiyorum, çocuklarım olduğu için evden ayrılamıyorum. Bu yüzden dolayı evden çalışarak para kazanmak istiyorum.
Referans No: 138 | Ek iş teklifi sun

Leyla: İzmir Bayraklı’da evlere iş veren firmalardan ek iş talep etmekteyim. Şehit Nazım Bey İlköğretim Okulu mezunuyum. Daha önceleri bayan kuaförü olarak çalıştım. Fabrikada montaj elemanı olarak çalıştım, markette satış deştek elemanı olarak, kömür satışta sekreter olarak ve okul servisi hostu ablası olarak çalıştım. Evde ailemle bir çok ek iş yapmış bulunmaktayız. Evde ek iş yapmak istiyoruz. İş vermek isteyen firmalar iletişime geçebilir.
Referans No: 139 | Ek iş teklifi sun

Tuba: İzmir Bayraklı ek iş imkanlarından faydalanmak istiyorum. Hasan Tekin Ada Lisesi, Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar bölümü mezunuyum. İngilizce ve koçluk sertifikası var. 8 sene boyunca LC Waikiki’de mağaza müdürü olarak çalıştım. Sağlık sebeplerinden dolayı 4 ay önce işten ayrıldım. Sağlık problemlerinden dolayı 2 ay daha çalışamayacağım. Açıkçası evden yapılabilecek işler konusunda pek bilgi sahibi değilim. Ne yapmak istemediğimi belirteyim. Çağrı merkezi gibi sürekli anket yapmam gerekecek bir işi severek yapacağımı düşünmüyorum. Onun dışında her işi yapabilirim. Bilgisayar kullanımım son derece hızlı ve iyidir. Sosyal medyada bulunan tüm programlara hakimimdir. Yeniliğe ve öğrenmeye açık olmakla birlikte, durumları kavrar ve çözerim.
Referans No: 140 | Ek iş teklifi sun

Ek İş İlanı Nasıl Verilmektedir?
– Alttaki linklerden formları doldurarak ek iş talebi oluşturuyorsunuz.
– Evlere ek iş veren firmalar, referans numarası üzerinden bize ulaşıyor.
– Bize gelen talepleri size ulaştırıyoruz.

Not: İzmir Bayraklı’da ek iş ilanlarını güncel olarak takip etmek ve ek iş arayanlara iş imkanı sunmak için Facebook ve Twitter sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Güncel Ek İşleri Takip Edin
Twitter takibi için: Tıklayınız
Facebook üzerinden takip: Tıklayınız

Ek İş Formlarını Doldurun
Ek iş talebi gönder
Ek iş ilanı gönder (firmalar için)

EK İŞ İLAN TALEBİ

İş ilanı verirken lütfen Detaylı ve İmla Kurallarına uygun şekilde veriniz. Özenilmemiş ve başta sağma verilen iş talepleri yayınlanmayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ