Bergama Evlere Ek İş Veren Firmalar (İZMİR)

Bu sayfamızda İzmir Bergama’da ek iş arayanlar ve İzmir Bergama’da evlere ek iş veren firmaların ilanlarını bulabilirsiniz. Alt kısımda yer alan ek iş taleplerine form aracılığı ile ek iş imkanı sunabilirsiniz. Ya da Bergama’da ek iş arıyorsanız yeni ek iş talebi oluşturabilirsiniz.

İzmir Bayraklı Ek İş Talepleri
Yeliz: İzmir Bergama’da oturuyorum ve ek iş aramaktayım. İlkkurşun Anadolu Lisesive Anadolu Üniversitesi Aöf İlahiyat mezunuyum. Daha önce Türkoğlu Diş Kliniğinde Ortodonti Asistanı Arşa Restoran’da Garsonluk yaptım. Şu an haftaiçi 8, haftasonu 4 saat ek iş yapabilirim. Paketleme, iplik ayıklama, nikah şekeri hazırlama, düğme ayıklama vb. herhangi bir iş yapabilirim. Ek işleri ev bütçesine katkıda bulunmak amacıyla yapmak istiyorum.
Referans No: 141 | Ek iş teklifi sun

Lale: İzmir Bergama’da ek iş arıyorum. İzmir Karataş lisesi mezunuyum. Daha önceleri Levis ve Yargıcı gibi mağazalarda kasiyer olarak çalıştım. Hafta içi 5 saat, hafta sonları 12 saat ek iş yapabilirim. Çocuğum okula gittiği için evde ek iş yapmak istiyorum. İhtiyacım olduğu için bu işe başvuruyorum. İzmir’de ek iş veren firmalar telefon numaralarını veya iletişim bilgilerini benimle paylaşabilirler. Şimdiden teşekkür ettim.
Referans No: 142 | Ek iş teklifi sun

Ceylan: İzmir Bergama ve çevresinde ek iş arıyorum. Kırkağaç lisesi nakış sertifikam var. Zuhal konfeksiyonda 2 sene makinacılık yaptım. Evde çok boş vaktim var ve ek iş yapabilirim. Nakış, kına paketleme, gelinlik işleme, boncuk işlem,e etiketleme, nikah şekeri işleri olursa yaparım. Bunlara benzer ek işler de yapabilirim.
Referans No: 143 | Ek iş teklifi sun

Handan: İzmir Bergama’da ek iş bakmaktayım. Evlere iş veren firmaların benimle iletişime geçmesini isterim. Eşrefpaşa lisesi mezunuyum. Evde kendi el işlerimi yapıp satmaya çalışıyorum. Evde tam zamanlı olarak ek iş yapabilirim. Kına ve her hangi bir urun paketleme montaj isleri yapabilirim. Annem rahatsiz oldugu icin disarida bir iste calisamiyorum, onu yanliz birakamiyorum.
Referans No: 144 | Ek iş teklifi sun

Ek İş İlanı Nasıl Verilmektedir?
– Alttaki linklerden formları doldurarak ek iş talebi oluşturuyorsunuz.
– Evlere ek iş veren firmalar, referans numarası üzerinden bize ulaşıyor.
– Bize gelen talepleri size ulaştırıyoruz.

Not: İzmir Bergama’da ek iş ilanlarını güncel olarak takip etmek ve ek iş arayanlara iş imkanı sunmak için Facebook ve Twitter sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Güncel Ek İşleri Takip Edin
Twitter takibi için: Tıklayınız
Facebook üzerinden takip: Tıklayınız

Ek İş Formlarını Doldurun
Ek iş talebi gönder
Ek iş ilanı gönder (firmalar için)

EK İŞ İLAN TALEBİ

İş ilanı verirken lütfen Detaylı ve İmla Kurallarına uygun şekilde veriniz. Özenilmemiş ve başta sağma verilen iş talepleri yayınlanmayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ