Bursa Ek İş İlanları

Bursa ek iş seçenekleri aralarında tekstil ve kumaş fabrikalarında yarı zamanlı olarak çalışabilir evde iş olanaklarından da iplik temizleme seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Firmaların iş ilanlarına göre bizzat evinizde çalışarak birim fiyatı üzerinden maaş getiri elde edebilir, kalan zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Paketleme, süsleme, katlama iş duyuruları verici firma ve şirketlerle bağlantıya geçerek bilgi alınız. Bursa ek iş duyuruları aralarında 2015 seçenekleri aralarında mandal montajı, kalem montajı, aksesuar ve anahtarlık montajı, buzdolabı süsü, çanta, terlik süsleme benzeri iş imkânları sunulmaktadır.

Kendi evinizde çalışarak tane başına fiyatı alarak ek ciro veya gelirler elde edebilirsiniz. Bursa ek ciro duyuruları aralarında sabun ve mum yapımı, kurdele işleri, çiçek sepeti, çikolata sepeti hazırlama, gelin buketleri, nikâh şekerleri hazırlama, dantel ve örgü işleri, özel gün hediyeleri hazırlama, davetiye katlama, çorap paketleme, etiket katlama benzeri ilanlar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, evde mantı yapımı, bazlama, gözleme, börek yapı ile gündelik yufka, kurabiye ve pasta yapımı benzeri ek iş ilanlarını inceleyebilir ilan verici firmalarla Bursa ek getiri seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

İlanlara göre mağaza ve kurumların satış, servis, pazarlama ve reklam bölümlerinde yarı zamanlı veya hafta sonu iş imkânlarıyla çalışabilirsiniz. Pazarlama ve kozmetik satışı, tanıtım ve reklam birimlerinde vazife almak amaçlı Bursa bayanlara ek iş ilanlarını inceleyerek ek ciro ele geçirme olanaklarından faydalanabilirsiniz. Evde iş imkânları aralarında çeviri yapmak, makale yazarlığı, reklam ve senaryo yazarlıkları ile oyunculuk, modellik ilanlarını da değerlendirebilir, özel dersler verebilirsiniz. Bursa öğrencilere ek iş ilanlarıyla da eğer öğrenciyseniz özel dersler verebilir, sertifikalarınız ve eğitimleriniz dâhilinde merkez ve kurumlarda dersler vererek, ciro ve ek ciro kazanabilirsiniz.

EK İŞ İLAN TALEBİ

İş ilanı verirken lütfen Detaylı ve İmla Kurallarına uygun şekilde veriniz. Özenilmemiş ve başta sağma verilen iş talepleri yayınlanmayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM
 1. Emine dedi ki:

  Bende uygun iş istiyorum acil

 2. Esma arslan dedi ki:

  Bursa osmangazide oturuyorum ev hanımıyım evde iş arıyorum

 3. FERUZA dedi ki:

  bursada oturyorum evde calismak isterim

 4. hatice sayrac dedi ki:

  Bursa osmangazide oturuyorum evde boncuk tespih dizi mi davetiye katlama işi ariyorum

 5. Filiz dedi ki:

  Bursa Osmangazi

 6. Hulya dedi ki:

  Annemle beraber uygun bir iş yapmak istiyoruz bursa karamanda oturuyoruz

 7. naciye dedi ki:

  3-4 kişilik iş bursa osmangazi ovaakça

 8. emine dedi ki:

  Bursa baglar basinda ikamet ediyorum ve acilen evde yapacak is ariyorum vereceginiz is uzerine dukkan acicam Inseallah lutfen cvp bekliyorum

 9. aydan dedi ki:

  bende uygun bı iş istiyorum paketleme nikah şekeri yapma

 10. aydan dedi ki:

  bende uygun bı iş istiyorum paketleme nikah şekeri yapma bursa gemlikte ikametgah ediyorum

 11. ayşegül dedi ki:

  Evde işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim bursa yıldırımda ikametkah ediyorum

 12. Feride dedi ki:

  Bursa osmangazide oturuyorum boncuk veya paketleme işi yapabilirim tesekkurler

 13. Seval dedi ki:

  Evde boncuk isi nikah paketleme isi yapmak istiyorum. Bursa yildirimda oturuyorum

 14. Yeşim karataş dedi ki:

  Evde iş arıyorum dikiş kalıp tasarım işlerini biliyorum

 15. Derya Bulut dedi ki:

  Mustafa Kemalpaşa da oturuyorum her türlü paketleme işi yaparim ev hanimiyim çocuk yok zamanım var bu işe ihtiyacim var komsularimda da bu işi yapabilecek lütfen bize geri dönün

 16. Tülay dedi ki:

  Bursa osmangazi de ikamet ediyorum 6 kişilik grubum var evde dikiş katalog ve örgü işi hariç bütün işleri yapabiliriz

BİR YORUM YAZ