Bursa Osmangazi’de Etiket İşi Arıyorum

Bursa Osmangazi Emek mahallesinde evlere iş imkanı. Evlere iş imkanı sunan firmalar ve en yeni ek iş ilanlarını sayfamızda bulabilirsiniz.

Bursa Osmangazi Emek mahallesinde ikamet ediyorum. Hafta içi 8 saat, hafta sonu 6 saat çalışabilirim. Eğer mümkünse etiket işi yapmak istiyorum, 2 tane küçük bebeğim var ve eşim şu an çalışmıyor. Bu işe çok ihtiyacım var, ayrıca tecrübeliyim ve elimde hızlıdır.

Yusuf Köstem İlköğretim Okulu, Özlüce İmam Hatip Lisesi mezunuyum. Daha önce ütü, paket işinde çalıştım ve ürün paketleme, etiket yapma işlerinden de iyi anlarım. Elim çok hızlıdır ve verilen işleri en iyi, özenli şekilde yaparım. Ek iş vermek isteyen firmalar bana pusat_isl@hotmail.com adresimden ulaşabilirler.

Bursa Osmangazi Evlere ek iş veren firmalar
Sayfamızda yer alan kişisel iş taleplerine cevap vermek isteyen firmalar konu altına yorum yazabilir ya da e-posta üzerinden iş arayan kişilere ulaşabilir.

Bursa Osmangazi Ek iş arayanlar
Osmangazi ve çevresinde oturuyorsanız, evlere iş veren firmaların sizinle de iletişime geçmesi için alt kısımdan yorum bölümünden yapabileceğiniz ek işleri yazınız.

EK İŞ İLAN TALEBİ

İş ilanı verirken lütfen Detaylı ve İmla Kurallarına uygun şekilde veriniz. Özenilmemiş ve başta sağma verilen iş talepleri yayınlanmayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Mesut dedi ki:

    Selamlar, ek iş arıyorum.

  2. Aysee dedi ki:

    Surekli yapabilecegim iş arıyorum

BİR YORUM YAZ