Evde Ek İş İmkanı

Evde ek iş yapmak isteyenler bu konu altından başvurularını yapabilirler. Yine aynı zamanda evlere iş veren firmalar da bu sayfa üzerinden ek iş arayan kişilere iş imkanı sunabilirler.

Alt kısımda yer alan linklere tıklayarak ek iş talebinde bulunabilirsiniz. Form aracılığıyla yapacağınız ek iş talepleri bu sayfa altında yayınlanacaktır ve ek iş veren firmalar size bu sayfa üzerinden referans numaranızı kullanarak ulaşacaktır.

ek iş

Ne Tür Ek İşler Yapabilirim?
Bu tamamen size kalmış. Eğer bilgisayar kullanarak ek iş yapmayı düşünüyorsanız makale yazmak bu işlerin başında gelmektedir. Kelime sayısına yaklaşık olarak 0,5 ile 1 kuruş arası ödeme yapılmaktadır. Bu da demek oluyor ki 1000 kelimelik bir makale de 5 ile 10 TL arası para kazanabilirsiniz. Bilgisayarla yine e-posta okuyara, saat başı bitcoin musluk sitelerini kullanarak para kazanabilirsiniz. Buraya tıklayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Evde el işi ürünleri yaparak Facebook, Instagram gibi siteler üzerinden bu yaptığınız el işlerinizi satabilirsiniz. Erkekler ise freelancer olarak çeşitli faaliyetlerde bulunabilirler. Eğer kendi işimizi değil de firmaların ek iş taleplerini yapmak istiyorum derseniz o zaman firmaların size verecekleri iş türlerini değerlendirebilirsiniz. Örneğin evde paketleme, kurdele, ambalaj, montaj gibi işler yapabilirsiniz.

Ek İş İlanı Nasıl Verilmektedir?
– Alttaki linklerden formları doldurarak ek iş talebi oluşturuyorsunuz.
– Evlere ek iş veren firmalar, referans numarası üzerinden bize ulaşıyor.
– Bize gelen talepleri size ulaştırıyoruz.

Not: Türkiye genelinde ek iş ilanlarını güncel olarak takip etmek ve ek iş arayanlara iş imkanı sunmak için Facebook ve Twitter sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Güncel Ek İşleri Takip Edin
Twitter takibi için: Tıklayınız
Facebook üzerinden takip: Tıklayınız

Ek İş Formlarını Doldurun
Ek iş talebi gönder
Ek iş ilanı gönder (firmalar için)

EK İŞ İLAN TALEBİ

İş ilanı verirken lütfen Detaylı ve İmla Kurallarına uygun şekilde veriniz. Özenilmemiş ve başta sağma verilen iş talepleri yayınlanmayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ