Evde Jelibon Yapımı

Evde Jelibon Yapımı
Evden ek iş yaparak para kazanmak isteyen özellikle ev hanımları için iş fikirleri vermeye devam ediyoruz. Daha önceki yazılarımızda evde makale yazarak para kazanmak, nikah şekeri, bebek şekeri yaparak para kazanma konularında bilgiler vermiştik bu faydalı makalemizde de evinizde jelibon yaparak para kazanmayı anlatacağız.

Jelibonlar bir çok kişinin vazgeçilmez favorilerinden bir tanesidir. Aklınıza hiç jelibon yaparak para kazanma fikri gelmemiş olabilir ama emin olun bu yazımızı okuduktan sonra sizde bu işi daha önce neden yapmadım diye kendinize kızabilirsiniz.

Yaptığım jelibonları nasıl satarım?

Bir çok dükkanda ve özellikle kuru yemiş ve tatlıcılarda jelibonların satıldığını görebilirsiniz. Sizlerde bu tür yerler ile iletişime geçerek buralara jelibon verebilirsiniz. Güzel bir anlaşma yaparsanız her ay düzenli olarak gelir elde edebilirsiniz.

Evde nasıl jelibon yapılır?

Malzemeler:

  • 1/3 – 1/2  bardak soğuk su
  • 1 paket aromalı jelatin
  • 4 paket aromasız jelatin

Temel prensipleri öğrenin ve yaratıcı olun

Yukarı da görmüş olduğunuz malzemeler ile kolaylıkla jelibon yapabilirsiniz. Fakat yaptığınız jelibonlar da yaratıcılığınızı ön plana çıkarmalı ve güzel şekiller elde etmelisiniz. Oldukça kolay yapımı olan jelibon için en önemli detay şekil vermektir.

Jelibon yapmak kolaydır

Jelibonlar jelatin ve biraz da tatlandırıcının eklenmesiyle yapılan güzel bir tatdır. yapımı bu kadar basit olan ama sadece ihtiyacınız olan kalıplar olacaktır. Tüm gerekli malzemeler şuan evinizde mevcut da olabilir. Kalıp söz konusu olduğunda tüm iş sizin hayal gücünüze kalacaktır.

EK İŞ İLAN TALEBİ

İş ilanı verirken lütfen Detaylı ve İmla Kurallarına uygun şekilde veriniz. Özenilmemiş ve başta sağma verilen iş talepleri yayınlanmayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ