Evden Reçel Yaparak Gelir Elde Etmek

Evden Reçel Yaparak Gelir Elde Etmek

Reçel kahvaltılarımızın vazgeçilmez tatlarından bir tanesidir. Özellikle çocuklar bayılırlar reçele. Hiçbir şey yemez reçeli alıp kaşık kaşık yerler. Reçel gördüğünüzde sizin de ağzınız sulanabilir. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte reçelleri daha çok görmeye başlarsınız. Peki ama bu reçelleri evlerinizden yapıp satabileceğiniz hiç aklınıza geldi mi? Evet yanlış duymadınız evlerinizden yapacağınız reçelleri kolaylıkla satabilirsiniz. Özellikle son günlerde organik ürünlerin oldukça önem kazanması ve herkesin bu alana yönelmesi ile çiftlikler ve ürün satışı yapan bu tür yerler çok tercih edilmeye başlamıştır. Sizlerde bu yerler ile görüşerek yapacağınız reçelleri buralara verebilirsiniz.

Herkesin sizin yapacağınız reçelleri beğenmesi için en harika reçelleri siz yapmalısınız. Zaten bir çok ev hanımı reel yaptığı ve tükettiği için size çok yakın olan bir iş fikridir.Hemen hemen bir çok meyveden reçel yapabilirsiniz. Çeşitliliğin fazla olması daha çok kişiye ulaşmanızı sağlayacaktır.

Evden Reçel Yapıp Nasıl Satarım?

Peki ama evden yaptım ama bu reçelleri nasıl satabilirim diye merak ediyorsanız onu da kısaca belirteyim. Öncelikle şuna çok dikkat etmelisiniz yapacağınız reçeller tamamen doğal olmalı yani içerisine katkı maddesi katılmamış olması gerekmektedir. Görüntüsü ve tadı ile zaten bu belli olacaktır. Özellikle bu işi yapan kişiler hemen anlar.

Evden reçel yapıp satmak için satış yapabileceğiniz yerler ise şu şekilde;

  • Gıda satışı yapan yerler,
  • Yöresel ürünler sunan yerler,
  • Yöresel fuarlar,
  • İnternet ortamı,
  • Çevre (eş, dost)
EK İŞ İLAN TALEBİ

İş ilanı verirken lütfen Detaylı ve İmla Kurallarına uygun şekilde veriniz. Özenilmemiş ve başta sağma verilen iş talepleri yayınlanmayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ