Evinden Havlu Kenarı İşi Yapma

Danteller bir sürü eskilerden günümüze civarı iştirak eden ve halen bir bir sürü bireyin özenerek yaptığı el emeği işlerdir. En bir sürü örülen dantel modeli havlu kenarlarıdır. Bilhassa anneler ya da aile büyükleri genç kızların çeyizine oyalı havlulardan bir sürü koyarak çeyize zenginlik katarlar.

Eskisi benzeri uğraşılmasa da halen örenler olduğu amaçlı , bir bir sürü birey de bu benzeri çeyiz örgülerini dışarıya ördürüyor. Siz de isterseniz örüp satmak isteyin, isterseniz de havlu kenarı yapıp satanlara ulaşmak isteyin, sayfamıza yorum bırakarak amacınıza ulaşabilirsiniz.

Bu işi yapan kadınlar sürekli yepyeni örnekler edinerek ve klasik dantelleri günümüz modasına uyarlayarak çağdaş bir duruma getirmektedirler. Sizlerde Evde Havlu Kenarı İşi inşa ederek ücret kazanabilirsiniz. Bu yaptığınız işleri sayfamızda paylaşmanızın haricinde, sosyal medyayı da kullanarak satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bilhassa instagram ve facebook bir bir sürü kişiye bu konuda oldukça fazla kitleler sunarak ücret kazanma kapısı olabiliyor.

Evde havlu kenarı işinden ücret kazanmak isterseniz yukarıda yazdığımız tekliflerle bizzat paranızı kazanmanız mümkündür. Yaptığınız havluların resimlerini çekip bahsettiğimiz Facebook, İnstagram ve hatta Pinterest’te kendinze özel hesap açıp yükleyebilirsiniz. www.evindenkazan.net olarak size bu konuda aracılık etmekten oldukça fazla hoşnuduz . Bizlere yorum bırakarak, daha çok kişiye ulaşabilirsiniz.

EK İŞ İLAN TALEBİ

İş ilanı verirken lütfen Detaylı ve İmla Kurallarına uygun şekilde veriniz. Özenilmemiş ve başta sağma verilen iş talepleri yayınlanmayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Ilknur dedi ki:

  Bende calismak istiyorum nasil ulasabilirim

 2. berrin dedi ki:

  Ben is istiyorum ihtiyacım var bu işlerde yetenekliyim.ararsanız sevinirim.

 3. Zeynep Kartal dedi ki:

  İstanbul istoç civarında oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var lütfen beni arayın

 4. Sevdiye dedi ki:

  ÇocuklArım olduğu için dışarıda çalışamıyorum. Bu iş tam benim yapabileceğim bir iş. Benide düşünürseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim

 5. Sultan dedi ki:

  Üniversiteden yeni mezun oldum. Harçlığımı çıkarmak için evde iş imkanlarına bakıyorum. Sivas merkezde ikamet ediyorum. 3 kişiyiz bu işi yapabilecek. Yardımcı olursanız sevinirim.

 6. Neslihan dedi ki:

  Evde rahatlıkla yapılacak bır is dantel işinde iddalıyımdır elim cok düzgündür umarım donus yaparsınız

 7. Aslı dedi ki:

  Dantelden anlıyorum ve sürekli yapıyorum iş istiyorum çok düzgün yaparım aliağda oturuyorum lütfen dönüş yapın

 8. Aslı dedi ki:

  Dantelden anlıyorum ve sürekli yapıyorum iş istiyorum çok düzgün yaparım aliağda oturuyorum lütfen dönüş yapın

BİR YORUM YAZ