Evinizde Suni Çiçek işi Yaparak Para Kazanma

Evde suni çiçek işi

Kadınların rağbet gösterdiği iş kolları aralarında bulunan evde çiçek imalatı , gereken malzemelerin temin edilmesinin sonrasında kolayca gerçekleşir. Malzemelerin temininde ise üretici firmalar rol oynar. Ek iş gücüne gereksinim duyan firmalar, çiçek imalatı amaçlı gereksinim duyulan malzemeleri işi yapacak kişilere teslim eder ve sonrasında belirlenen modellerde çiçek yapmalarını ister. Peki, evde suni çiçek nasıl yapılır? daha yakından inceleyelim ve size evde kolaylıkla yapabileceğini bir iş imkanı sunalım.

Evde suni çiçek nasıl yapılır?

Evde çiçek işi aslında suni ve naturel olarak iki değişik biçimde incelenebilir. Suni çiçek yapımında malzemeler çoğunlukla plastiktir ve parçalar şeklinde sunulan çiçek malzemeleri işi yapan birey aracılığıyla birleştirilerek ortaya değişik tasarımda çiçekler çıkar. Bununla Birlikte çiçeklerin tasarımın kişiye özel olması değişik şekillerde dizayn edilmiş suni çiçekleri ortaya çıkmasına ne sebeple olur.

Diğer taraftan naturel çiçek imalatı da evde çiçek işi içerisinde incelenebilecek bir iş koludur. Naturel çiçek yapımında çiçekler saksılara ekilir ya da çiçek dalları su içine bırakılarak kök salması beklenir. Çiçekler belirli bir büyüklüğe ya da boyuta ulaşmasının sonrasında ayırma işlemi ile çoğaltılır ve yepyeni saksılar meydana çıkar. Bununla Birlikte su içinde kök salması beklenen çiçekler ise kök salmalarının sonrasında saksılara dikilir ve büyütme aşamasına geçilir. Bu biçimde saksılarda yetiştirilen çiçekler direkt olarak satılabildiği benzeri çiçekçilere tohumluk olarak satışa sunulur.

EK İŞ İLAN TALEBİ

İş ilanı verirken lütfen Detaylı ve İmla Kurallarına uygun şekilde veriniz. Özenilmemiş ve başta sağma verilen iş talepleri yayınlanmayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. FERUZA dedi ki:

  merhaba evlerde taki bonuk isi almak ve yapmak istiyorum kim ile konusmam lazim

 2. ayşe dedi ki:

  Bu işi yapmak istiyorum bunun ile ilgili kiminle irtibata geçebilirim ?

 3. arzu dedi ki:

  Mrb istanbul k.çekmece de ikamet ediyorum verilen işi ciddiye alıp severek pratik ve en güzel şekilde teslim edeceğimdn şüphenüz olmasın…

 4. Emine dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum

 5. Yasemin dedi ki:

  Antalya Kepez de yaşıyor um ek gelire ihtiyacım var uygun olursa bu işi yapmak istiyorum Lütfen bana dönüş yapın

 6. nurcan akay dedi ki:

  Merhabalar izmır aliagada oturuyorum bu işe ihtıyacım var donersenız memnun olurum

 7. sunay dedi ki:

  çiçekçilik tamda benim işim bana ulaşın lütfen

 8. Zeynep gökal kayaoğlu dedi ki:

  Bursa merkezde iki kisi ikamet ediyoruz bu isi yqpabilirz.

 9. Jaklin dedi ki:

  BU TAM BANA GÖRE İSTANBUL SİSLI FERİKÖYDEYİM DÖNERSENİZ SEVİNİRİM

 10. slm ben bursada oturuyorum evde ek is ariyorum acil simdiden tsk dedi ki:

  Evde bi ise ihtiyacim var ek is ariyorum bursada oturuyorum

 11. Dilek dedi ki:

  İstanbul Küçükçekmece Sefaköy Evde etiket işi, evde ütü işi, davetiye katlama, tesbih boncuk dizme işleri için geri dönüş yaparsanız sevinirim

 12. Süleyman AKCAN dedi ki:

  Bursa da yaşıyorum evde 2 kişiyiz kredi kartı borçlarını kapatmak için böyle bir işe ihtiyacımız var dönüş yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar.

BİR YORUM YAZ