Evinizden Anket Doldurarak Para Kazanın.!

Evde ek iş olarak ifade edilecek işlerden bir tanesi de anket doldurarak para kazanmak.Bu işten kritik ciro elde eden bireyler mevcuttur. Şimdi sizlere bu konuda meydana gelen bilgilerimi aktarmaya çalışacağım. Siz de evinizde anket doldurarak ek ciro sağlayabilirsiniz.

Peki bu iş nasıl yapılıyor; internet üstünde anket doldurarak para kazandıran bir kaç site var. Sisteme fert oluyorsunuz bilgilerinizi giriyorsunuz, banka hesap bilgilerinizi ekliyorsunuz. Bu anket siteleri sizin mail adresinize anketleri gönderiyorlar siz yalnızca mailinize iştirak eden anketi açıp dolduruyorsunuz. Anketten ankete değişen bir fiyatı siyaseti var, mesela bir takım anketler doldurum ücreti olarak anket başına 5$ verirken, bir takım anketler ise anket başına 0,05 cent benzeri bir rakam veriyor. Anket almak amaçlı benim tavsiyem kalifiye sitelere fert olmanız.

Bir öbür anketten para kazanma sistemi ise Mysurvey Anket. Sisteme fert olduktan ardından para kazanmaya başlayabilirsiniz veya topladığınız puanları ödül çekine çevirebilir ve alışveriş sitelerinden bedava alışveriş yapabilirsiniz.Sizin anket aramanıza sebep yok. onlar anketleri direk mail adresinize gönderiyor.Şuan Türkiyede en fenomen ve en pek para kazandıran anket sistemi Mysurvey Anket sistemidir.ve Sisteme fert olmak tamamiyle ücretsizdir.

MysurveyAnket Sistemine Üye Olmak İçin Tıklayın

Bir öbür anketten para kazanma sistemi ise The Panel Station. Sisteme fert olduktan ardından para kazanmaya başlayabilirsiniz.Topladığınız puanların sayısı 1000 olduğunda ister bu puanlarla alışveriş sitelerinden alışveriş yapabiliyor isterse puanınızı paraya çevirerek nakit olarak banka hesabınıza çekebiliyorsunuz.Sisteme fert olanlara başlagıç mertebesinde 250 puan ödül yüklenmektedir.Sizin anket aramanıza sebep yok. onlar anketleri direk mail adresinize gönderiyor. Sisteme fert olmak tamamiyle ücretsizdir.

The Panel Station Anket Sistemine Üye Olmak İçin Tıklayın
Bir öbür anket sistemi ise Toluna anket sistemidir.Bu anket sisteminde de anketler doldurarak para kazanabiliyosunuz.Bu anket sisteminde katıldığınız anket başına puan kazanıyorsunuz ister bu puanlarla ödül katologundan ödül alın isterse paypal hesabına puanın nakit karşılığının ödemesini istek edin.Sisteme fert olmak tamamiyle ücretsizdir.

Toluna Anket Sistemine Üye Olmak İçin Tıklayın

Bol kazançlar diliyorum.

EK İŞ İLAN TALEBİ

İş ilanı verirken lütfen Detaylı ve İmla Kurallarına uygun şekilde veriniz. Özenilmemiş ve başta sağma verilen iş talepleri yayınlanmayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Rabia BAYDIN dedi ki:

  5 kişilik ekibim var çalışmak istiyoruz ankRa etlik

 2. ipek Karabaş dedi ki:

  evde kurdele çorap kalem anket işi yapabilirim ilgili kişilerden haber bekliyorum

 3. Fatmanur dedi ki:

  Ankotorluk yaptim evde ankotorluk yapmak istiyorum .bursada yasiyorum

 4. yasemin dedi ki:

  Istanbul Catalca

 5. suskun adanalı01 dedi ki:

  Bu tür ilanlar hep yalan şerefsiz ler milletin duygularıyla alay ediyor bence gariban insanlar gerçek manada işe ihtiyacı olan insanlara hiç bir cevap vermemeleri insanlarla alay edermiş gibi ilanlar yapmaları yazık sizlere Allah bu insan larla alay eder gibi ilan verip insanlara cevap vermeyen is verenleri de işinden adından yurdundan yuvasından etsin ne oldum değil ben ne yaptım allahım desin inşallah

BİR YORUM YAZ