Evinizden Çağrı Merkezi İşi

Eğer telefonda güzel bir ses tonunuz, bilgileri çabuk bir biçimde örgütlü etme yeteneğiniz ve evinizde çalişabilmeniz amaçlı suskun bir yer var ise, bir davet merkezinde çalışarak para kazanabilirsiniz.

Çağrı merkezleri tam anlamıyla iş hayatında 24 saat telefonlarına yanıt verecek personeli bulunmayan işyerlerine hizmet vermektedirler. Çağrılar, davet merkezine ciro , oradan da evinden çalışmakta meydana gelen bireylere yönlendirilir. Bu kişiler müşterilerin sorularına yanıt vermek amaçlı gereken PC , yazılım benzeri ekipmanlara sahiptirler.

Bu işlerin çoğunlukla ücretlendirmesi saat başına belli bir para olmaktadır. Hatta bir takım şirketler çalışanlarına sıhhat sigortasi benzeri ek hizmetler sağlamaktadırlar. Bu iş amaçlı sahip olmanız gereken meydana gelen kişilik özellikleri ve ekipmanlar şu şekildedir :

Çalışkanlık : Bu iş kolunda dolandırıcılar ve dürüst iş yapanlar arasındaki çizgi oldukça belirsizdir. Bu sebeple işi kabul etmeden öncesinde ev ödevinizi çok iyi yapmanız gerekmektedir. Bulunduğunuz bölgedeki Iş güvenliği Kurumunu arayarak, bu firmadan bu konularda bir yakıntı alıp almadıklarını sorabilirsiniz. Aynı biçimde internet üzerinden de firma ile ilgili araştırma yapabilirsiniz.

Ekipman : Bir davet merkezi firması ile görüşerek, bizzat ekipmanınız amaçlı  gereken yatırımı yapmalısınız. Davet merkezlerinin yazılımı ile uygun bir bilgisayara, kulaklıklara, bir internet bağlantısına ve sabit telefon hattına ihtiyacınız olacak. Şayet ekipmanınızı hazırlıklı etmezseniz, birçok firma başvurunuzu dikkate almayacaktır.

Nezaket : Pek çok telefon alacaksınız ve hepsini düzgün bir biçimde ele alabilmeniz gerekecektir. Heyecanlanmadan birçok değişik konuyu aynı zamanda ele alabiliyor olmanız gerekmektedir.

İstek : Şayet kendinizi güzel bir çalışan olarak kanıt edebilirseniz, davet merkezi elemanları amaçlı birçok kariyer basamakları mevcuttur. Hatta alacağınız bir terfi yüzünden evinizden çıkmanıza da gerek yok, davet merkezlerinde takım liderleri, müdürler ve hesap müdürleri hep haneden çalışmaktadırlar.

Eğer siz de bu işi yapmak istiyorsanız, yazımıza yorum yapabilirsiniz.Bu sayede gereksinim sahibi firmalar sizinle bağlantıya geçebileceklerdir.Bu yüzden kısaca kendinizi tanıtmayı ve sizlere ulaşacakları rastgele bir kontakt adresi bırakmayı ihmal etmeyiniz.

EK İŞ İLAN TALEBİ

İş ilanı verirken lütfen Detaylı ve İmla Kurallarına uygun şekilde veriniz. Özenilmemiş ve başta sağma verilen iş talepleri yayınlanmayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 19 YORUM
 1. Burak kaan karamanoğlu dedi ki:

  Değerlendirilebilir.teşekkürler

 2. esma degirmenci dedi ki:

  Evden cagri merkezi isi yapmak istiyorum öğretmenim zamanim cok

 3. Muhammet Nabız dedi ki:

  Almanca çağrı merkezi tecrübem var.

 4. Esma degirmenci dedi ki:

  Evinden cagri merkezi isi yapmak istiyorum öğretmenim zamanim var

 5. Sümeyye Ertugrul dedi ki:

  Cagri merkezi deneyimim var degerlendirebilirim

 6. Rabia BAYDIN dedi ki:

  Ev hanimiyim bos vaktim çokça ankara etlik

 7. Dilara kubra dedi ki:

  Evden cagri merkezi isini yapmak istiyorum.
  Diksiyon sertifikam var.
  Musteri temsilcisi belgem var.
  Zamanimda musait

 8. Meral süer dedi ki:

  Bende emekliyim 25 yıl sekreterlik ve santral operatorlugu yaptim. Evde bos oturmak istemiyorum.

 9. Nilufer dedi ki:

  Santral öperatörlüğü yaptım. Çok vaktim var. İş yapmak istiyorim

 10. İncifer dedi ki:

  Cagri merkezinde calistim yapabilirim.

 11. Sevim yardım dedi ki:

  Telefonda satış isi yaptım müşteri iliskilerim çok iyidir

 12. gamze dedi ki:

  Hastane santral çalıştım ve işe ihtiyacım var. İki tane çocuğum olduğu için evde çalışmak zorundayım

 13. Derya dedi ki:

  Merhaba ben çağrı merkezinde çalışmak istiyorum

 14. sunay dedi ki:

  merhaba bolca zamanım var ve çok etkileyici bi ses tonum ayrıca diksiyonum gayet düzgün ve ikna kabiliyetim de oldukça ıyıdırbana ulaşın lütfen…

 15. mustafa dedi ki:

  merhaba,
  Önlisans mezunuyum diksiyonum gayet düzgün dönüş yatsanız sevinirim.

 16. Naile savaş dedi ki:

  Çağrı merkezı işini yapmak istiyorum daha önce çanakkale vodafon da çalıştım iki yıla yakın grafik tasarım da yaptım kendi işyerim vardı reklâm ajansım kapatım iyi eleman bulamadım ajanstan önce bücütteri züccaciye beyaz eşa dükkanım vardı beş yıldızlı otel de konu mankeniligi yaptım hatay kırkan arası belğama ıskender otelde resepsiyon görevlisi olarak çalıştım termal otelde çalıştım açık öğretim okuyorum bir çocuk annesiyim evimde hayli bi boş baktım var direksiyonum iyi müşteri iknâ kabiliyetim iyidir iş konusunda düzenli ve disiplinliyim işimi hakkıyla yerine getirim not LÜTFEN GERÇEK İŞ VERENLER ULAŞSIN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜLLER

 17. Burak dedi ki:

  Merhaba evde çağrı merkezinde çalışmak istyorum diksiyon eğitim aldım ve ses tonum da gayet başarılı

 18. Hanife aytuğlu dedi ki:

  Bu iş tam benlik

 19. yunus emre dedi ki:

  Dikaiyon kursu belgem var gayet güzel konuşabilirim

BİR YORUM YAZ