Gebze’de Evlere iş Veren Firmalar (KOCAELİ)

Kocaeli Gebze İlçesinde Evlere Ek İş Veren Firmalar

Tarihçe olarak M.Ö. çağlarına dayanan ülkemizin önemli bir ilçesi olan Gebze, Kocaeli ilimizin şirin bir ilçesidir. Nüfus yoğunluğu olarak ta ülkemizde yer alan çok sayıda ilçeden daha büyük bir nüfus kitlesine sahiptir. 2013 yılında yapılan araştırmalar neticesinde ilçede 329.000 insan yaşamını sürdürmekte. Şehrin genel yapısına baktığımızda tarihi bir doku üstünde olduğu kadar aynı zaman’da doğal güzellikleriyle de sürekli ön planda duran bir ilçemizdir.

GEBZE EKONOMİSİ
İlçenin genel ekonomisi İstanbul şehrine yakınlığından ötürü oldukça gelişme sağlayan bir yapıya sahiptir. Her ne kadar Kocaeli şehrine bağlı bir ilçe olsa da gerek özel hayatla ilgili gerek ise iş hayatı ile ilgili İstanbul’a olan yakınlığından ötürü Gebze’de hem görüntü olarak hem de işleyiş olarak en az İstanbul ilçelerine kadar gelişmiş bir yapıdadır. İstanbul’un özelliklede sanayileşmesinde birlikte yol kat eden Gebze, bir nevi mega kentle birlikte sürekli gelişim halinde bir işleyiş göstermekte. Türkiye genelinde ekonomik kapsamda gelişmişlik gösteren 1. Derece iller İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli ve Yalova illeridir. Bu kapsam’da ele aldığımız Gebze ilçesi altı ilin içerisinde yer alan bir ilçe olduğu gibi aynı zaman’da İstanbul’a göre gelişim göstermesi her iki ilden pay alması anlamına gelmektedir.

GEBZE EK İŞ İLANLARI
Gebze ilçesi her ne kadar İstanbul hayatına göre hareket eden hem sanayi hem de normal iş hayatına göre bir geçim kaynağını ilçe insanlarına aktarsa da, birçok kişi evinde veya çalışma saatlerinin dışında ya da hafta sonları ek iş ilanları üzerine gözünü gezdirerek yapabilecekleri pratik işler üzerine para kazanmaktadırlar. Gebze ek iş ilanları içerisinde yer alan çalışma metotları kişiler tarafından araştırılarak kendilerine uygun görülen işler üzerine bu işleri veren firmalarla bağlantıya geçerek evinde veya iş ortamında boş vakitlerini değerlendirerek birçok işi yapabilmektedirler.

Özellikle de ev hanımları evde ek iş imkânları üzerine oldukça rağbet göstermekte bu durum bu şehirde de potansiyeli yüksek bir yaklaşım göstermektedir. Gebzeli ev hanımları Gebze’de ek iş ilanları üzerine çeşitli internet sitelerinde yer alan ilan sahipleri ile iletişime geçerek evinde rahatlıkla yapabilecekleri işler üzerine kendilerine anlaşma sağlayarak evde boş vakitlerinde bu işleri yaparak para kazanabilmektedir. Bir ev hanımı ve genç bir kızsanız okul-üniversite harçlığınızı da boş vakitlerinizde dikiş-nakış işleri ile sağlayabilirsiniz. Gebze evde ek iş imkanları doğrultusunda para kazanabileceğiniz bir diğer alan ise son zamanlarda popüler bir hal alan makale yazarlığı yaparak ta ciddi gelirler elde edebilirsiniz. Günde sadece 4-5 saatinizi ayırarak asgari ücrete yakın bir ücret sahibi olabilir ve tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Bu iş için öncelikle imla kuralları ve yazım kuralları üzerine bilginizin var olması gerekmekte. Sonrasında internet üzerinden makale yazarlığı veya editörlük işi veren kişilerle anlaşma sağlayarak evinizde oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz.

EK İŞ İLAN TALEBİ

İş ilanı verirken lütfen Detaylı ve İmla Kurallarına uygun şekilde veriniz. Özenilmemiş ve başta sağma verilen iş talepleri yayınlanmayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 18 YORUM
 1. gülcan dedi ki:

  Gebze kocaeli yenimahalle lütfen çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim 3 erkek çocuğum var kiracıyım elim hızlı ve pratik lütfen yardımcı olur mu sunuz

  1. Soner dedi ki:

   Ben size sigortali is ayarlasam çalışır misiniz

 2. meltem dedi ki:

  darıcadyız 20 kişilik ekibiz

 3. Umut Kayımtu dedi ki:

  Kocaeli gebze de oturuyorum lise öğrencisiyim engelli bir bireyim bu iş için kendime güveniyorum size nasıl ulaşabilirim cevap yazarsanız sevinirim bu işe ihtiyacım var.

 4. beyza dedi ki:

  merhabalar kocaeli gebzede oturuyorum bu işe ihtiyacım var elim çok hızlıdır lütfen geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 5. Metin dedi ki:

  Evde yapilacak isler icin bilgi almak istiyorum

 6. Dilek dedi ki:

  Merhabalar ben Gebze beylikbağında oturuyorum acil iş varsa yaparım engelim yok etiketleme paketleme yaparım acil çok zor durumdayım

 7. Fatmanur dedi ki:

  Mrb arkadaşımla birlikte 2 kişiyiz. Bizimde acil işe ihtiyacımız var. Üniversite mezunuyuz, küçük bebeklerimiz var daimi iş yapmak istiyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Üniversite mezunlarına ek iş imkanı sunabiliyoruz. Makale yazma işi için size e-mail atıldı. Teşekkür ederiz.

 8. seda dedi ki:

  lütfen iş istiyorum evde yapabilicem yardımcı olursanız cok sevinirim

 9. Fatma dedi ki:

  Merhaba Gebze’de oturuyorum eve ek iş istiyorum daha önce yine yaptım dönüş yaparsanız sevinirim

 10. Berre dedi ki:

  İyi akşamlar ben gebze de oturuyorum bende istiyorum is

 11. Derya dedi ki:

  Meraba kocaeli Darıca oturuyorum 5 6 kisilik bir ekibiz bu işe ihtiyacim var lütfen geri dönüş yapin

 12. Meryem dedi ki:

  Gebze Gaziler mah.Çok ihtiyacım Hızlı ve Seriyimdir lütfen geri dönüş yaparmısjnız

 13. Blackeye dedi ki:

  Nasıl bir insansınız iş ilanı diye milleti çekiyorsunuz siteye neraye bassak reklam çıkıyor ayıptır be milletin en zayıf halkası biliyosunuz kullanıyorsunuz bakalım bu vebalin hesabını diğer tarafta nasıl verecekseniz

 14. Nejla dedi ki:

  Kocaeli gebze cumhuriyet mahallesinde oturuyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum, daha önce yaptm mum vs paketleme yapabiliyorum balon, çorap, mum vs yardımcı olurmsnz lütfen.

 15. Özlem dedi ki:

  Cayırovada oturuyorum bende evde ek iş yapmak istiyorum

 16. berre dedi ki:

  ben gebzede oturuyorum evde ek iş istiyorum paketlem iş ola bilir

BİR YORUM YAZ