İnternetten Sermayesiz Para Kazanma Yolları

İnternet, hepimizin gün içerisinde vakit geçirmekten çok hoşlandığı bir mecra olarak hayatımızda yer almaktadır. Genellikle interneti iletişim kurmak, bilgi edinmek ya da hoşça vakit geçirmek amacıyla kullanmaktayız. Güzel vakit geçirdiğimiz bu mecra üzerinden para kazanmak eminim birçoğumuzun da isteyeceği bir şeydir. Ancak internet üzerinden de olsa bazı işleri yapmak maalesef belirli bir sermayeye sahip olmanızı gerektirebilmektedir. Bu durum da internet üzerinden kazanç sağlamak isteyenlerin geri çekilmesine sebep olmaktadır. Son zamanlarda internet üzerinden fazla bir sermaye koymadan yapılabilecek işler mevcut olmaya başlamıştır. Bu işler sayesinde fazla harcama yapmadan kazanç sağlayabilirsiniz. Sizlere internetten sermayesiz olarak para kazanmanın bazı yollarından bahsetmek istiyorum.

İnternet üzerinden oyun oynamak birçoğumuzun yapmayı çok sevdiği faaliyetler arasındadır
Oyun oynayarak para kazanmak fikri de eminim ki çoğumuz çok da cazip bir fikir olacaktır. İnternet üzerinden oynanan online oyunların bazıları, oyunda toparladığınız puanları paraya çevirme imkanları da sunmaktadır. Bu oyunların çoğu yabancı menşeli olmakla birlikte son günlerde piyasaya çıkan Tavuk Çiftliği gibi yerli oyunlar da mevcuttur. İnternet üzerinden yapılabilecek diğer işlere örnek olarak online editörlük ve özgün makale yazarlığı verilebilir.

Okumak ve yazmakla aranız iyiyse, Türkçeyi düzgün kullanırım diyebiliyorsanız, imla kurallarına uyma konusunda hassassanız bu işler tam size göre. Bağımsız olarak çalışma imkanı sunmasının yanında kendinizi geliştirme imkanı da sağlamaktadır. Bunun yanında kazancınız da yaptığınız iş üzerinden olmaktadır. Yazmayı sevenler sadece biri adına çalışarak değil internette kişisel blog açarak orada yayınladıkları üzerinden de kazanç sağlayabilirler. Bloglarına yapılan ziyaretlerin fazla olması durumunda reklam almaları ve onun üzerinden kazanç elde etmeleri mümkün olur.

EK İŞ İLAN TALEBİ

İş ilanı verirken lütfen Detaylı ve İmla Kurallarına uygun şekilde veriniz. Özenilmemiş ve başta sağma verilen iş talepleri yayınlanmayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Ahmet dedi ki:

  Ne iş olursa yaparım

 2. Funda dedi ki:

  Netten yapabilecegim yada evden yapabilecegim bi is ariyorum cocuklarim oldugu icin disarda calisamiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 3. Ayse dedi ki:

  Arkadaşlar çok kazanmak ek iş yapmak isteyenler sayfama buyrun kazanmaya doymayin.Referans Linkiniz: http://www.huncalife.com.tr/Default.aspx?ReferenceID=3d8d69cc-0743-4556-ae9f-f8601d068c88

 4. Arzu dedi ki:

  İyi günler izmirden
  Dikiş yapabilirim
  Ve birçok daha iş
  AracıMDA var
  İşleri götürüp getirebilirim

 5. Handan dedi ki:

  Benimde böyle bi işe ihtiyacım var

BİR YORUM YAZ