İstanbul Ek İş İlanları

İstanbul Ek İş İlanları

İstanbul şehir 1453 yılında Fatih Sultan Mehmet tarafından işgal edilerek, aylar süren savaş içerisinde büyük bir zaferle feth edilmiş şehirdir. İstanbul ‘da deniz yolları ve kara yolları üzerinde oldukça büyük gelirler elde edilmektedir. Boğazın verdiği imkânlar, yollar üzerinde açılmış olan küçük büfeler sayesinde ek iş bulabilirsiniz. Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden bir tanesi olan İstanbul’da iş imkanları oldukça fazla. Tabi kalabalık olmasından dolayı iş arayanların sayısı da oldukça fazladır. Eğer evinizde İnternet bağlantısı varsa iş bulmanız daha kolay olacaktır. İnternet üzerinden evinizde kolayca yapabileceğiniz iş ilanlarına göz atabilirsiniz. Bu işler arasında en çok tercih edilen el işçiliği isteyen işlerdir.

İstanbul Ek İş İlanları üzerinde devlet tarafından sağlanan araçların seyir halinde gittiği yerlerde dahi müşteri portföyü kazandırmak adına sloganlar içererek ek iş imkânlarına teşvik etmektedir. İstanbul içerisinde boğazın ve denizin bulunduğu kesimlerde oldukça ek iş imkânı ve fırsatları sunulmuştur. İstanbul şehri Türkiye Cumhuriyeti’nin en yüksek nüfuslu ili olduğundan dolayı, içerisinde yaşamını sürdüren insan fazlalığı göze alınarak her geçen gün yeni bir iş fırsatı vatandaşlara sunulmaktadır. Ek iş olarak dilerseniz sokaklarda stant kurarak ürün tanıtımı yapabilir, yine aynı şekilde ürün satışı yapabilir veya broşür dağıtımlarına katılabilir ve bu şekilde yaptığınız işi bitirdiğiniz süre zarfı içerisinde , iş veren tarafından belirlenir ve primler dahilinde ek iş imkanlarına sahip olabilirsiniz.

EK İŞ İLAN TALEBİ

İş ilanı verirken lütfen Detaylı ve İmla Kurallarına uygun şekilde veriniz. Özenilmemiş ve başta sağma verilen iş talepleri yayınlanmayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. murat dedi ki:

    hep boş iş ilanı var gerçekten ihtiyacı olan bir insana göre ilan yok kısacası sanal boooş sohbet

BİR YORUM YAZ