Konya Ek İş İmkanları

Konya Ek İş İmkanları

Konya’da yaşayan ve herhangi bir işte çalışan memur, öğretmen ve benzeri görev yapan herkes için ek iş fırsatları bu makalemizde sunulmaktadır. Maaşım yetmiyor ek iş arıyorum diyorsanız burada belirtilen işlerden birini yaparak ek gelir imkânı sağlayabilirsiniz. Konya iline ek iş ilanı veren firmalar bularak başvuruda bulunabilirsiniz. Size verilecek ek iş belirtilen sürede ve belirtilen tarihlerde bitirdiğinizde geliriniz hesabınıza yatırılmaktadır.

Konya ek iş ilanları günümüzde aktif bir şekilde kullanılmakta bir çok insan tarafından yapılarak ek gelir imkânı bularak kazanç sağlamaktadır. Bunların başında internetten ürün satarak elde edilen gelirler gelmektedir. Online satış siteleri üzerinden ürün satın ve para kazanın. Bunun dışında sosyal ağlarda paylaşımlar yaparak ek gelir elde edebilir firmaların size ulaştıracağı ürünleri pazarlayarak satılan ürünler üzerinden alacağınız komisyonlar ile ek gelir elde edebileceksiniz. Web sizlerin de kişisel bilgileriniz ve e-posta adresinizi belirterek istediğiniz işe talip oluyorsunuz ve firma sizinle irtibata geçerek işi size veriyor. Aynı şekilde iş bittiğinde sizde firma ile iletişime geçerek işin bittiğini ve teslim edileceğini bildirerek gelirinizi talep ediyorsunuz. Konya’da ne gibi işler yapabilirsiniz bir göz atalım. Evden çalışmak isterseniz ek iş için en uygun işlerden bir tanesi makale yazarlığı yapmak. Bunun dışında web sitelerine ürün girişi veya editörlük de yapabilirsiniz. Tabi ki el işleri ve turistik takılarda en çok yapılan işler arasında yer alıyor.

EK İŞ İLAN TALEBİ

İş ilanı verirken lütfen Detaylı ve İmla Kurallarına uygun şekilde veriniz. Özenilmemiş ve başta sağma verilen iş talepleri yayınlanmayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ