Manavgat Evlere İş Veren Firmalar (Antalya)

Antalya Manavgat’da ek iş imkanları ve evlere iş imkanı sunan firmalar. Manavgat’da ek iş arıyorum. İş vermek isteyen firmalar konu altından verecekleri ek işler hakkında ilan açabilirler.

Antalya Manavgat’da ikamet etmekteyim, evde tesbih, sabun, çiçek, kına, yastık ve evde ek iş olarak yapilabilecek her türlü iş olur. 4 bayan arkadaşla beraber vereceğiniz işleri titizlikle yapabiliriz. İlkögretim mezunuyum ve Turizm sektöründe çalıştım. Ayrıca tekstil sektöründe overlokcu olarak çalıştım. Çalışma saatleri olarak esnek saatlere sahibiz. Günün her günü müsaitiz. Şu an da herhangi bir işte çalışmıyoruz. Vereceğiniz ek işleri bekliyoruz.

68vitamin07686868@gmail.com adresine mail atarak ek işler hakkında bilgi verebilirsiniz.

Antalya Manavgat evlere ek iş veren firmalar
Sayfamızda yer alan kişisel iş taleplerine cevap vermek isteyen firmalar konu altına yorum yazabilir ya da e-posta üzerinden iş arayan kişilere ulaşabilir.

Antalya Manavgat ek iş arayanlar
Manavgat ve çevresinde oturuyorsanız, evlere iş veren firmaların sizinle de iletişime geçmesi için alt kısımdan yorum bölümünden yapabileceğiniz ek işleri yazınız.

EK İŞ İLAN TALEBİ

İş ilanı verirken lütfen Detaylı ve İmla Kurallarına uygun şekilde veriniz. Özenilmemiş ve başta sağma verilen iş talepleri yayınlanmayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. Fatma yaman dedi ki:

  Merhaba, Muğla’da yaşıyorum. İşsizim. Boş durmayı sevmiyorum. Paketleme vs. Hertürlü işleri yaparım. İsterseniz ekibimde mevcuttur. Bana lütfen ulaşabilirseniz memnun olurum.

 2. Ayşegül dedi ki:

  Evde reçel,salça,kına paketleme süsleme , boncuk dizme, küçük süs eşyaları vb. İşleri evde yapabilirim 3 kızız ve gazipaşada okuyoruz.

 3. Leyla dedi ki:

  Antalya serik merkezde oturuyorum bnde evlere verilen işlerden istiyom gerçekten çok ihtiyacım var zor durumdayım çocuklarıma bakmakla zorlanıyom kirada var mümkünse banada yardımcı olun

 4. Ayşe Özdemir dedi ki:

  Hepsinide yapabilirim manavgatta oturuyorum Last-drag@windowslive.com

 5. Nur dedi ki:

  Antalya gazipasa da yasiyorum
  Her turlu ek ise acigim.

 6. Fadime yucesan dedi ki:

  Evde çağrı merkezi deki gibi çalışabilir on muhasebe yapabilirim paketleme yapabilirim

 7. Burçin Kulak dedi ki:

  Evden ek iş istiyorum. Eğer ilgilenen firmalar varsa lütfen geri dönüş yapsınlar. Ek işe çok ihtiyacım var. Paketleme işleri varsa eğer uygun zaman da titizlikle yapılır ve firmanıza ulaştırılır.

 8. Pelin dedi ki:

  Manavgat ilçesinde ikamet etmekteyim. Evde mandal işi, kalem montajı, davetiye katlama, kokulu taş gibi işleri yapabilirim. Bilgilerinize sunarım.

 9. zeynep dedi ki:

  mersin/anamurda oturuyorum öğrenciyim payara ihtiyacgim var her türlü tesbih kına paketleme nazar boncuğu paketleme vs yaparim lutfen bana yardimci olun

 10. Meltem dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum .

BİR YORUM YAZ