Müzik dinleyerek para kazanmak ister misiniz?

Müzik dinleyerek para kazanmak ister misiniz?

Sizlerde evlerinizden hiç bir iş yapmayarak sadece müzik dinleyerek para kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit ihtiyacınız olan bir adet bilgisayar ve İnternet bağlantınızın olması. Size vereceğimiz sitelerden ücretsiz olarak üyelik açabilirsiniz. Açacağınız bu üyelik sonrasında size sunulan müzik ve videoları izleyip Sent yada puan kazanacaksınız ve bu kazandığınız paraları  Paypal hesaplarınıza kolayca çekebileceksiniz. İşte sizler için hazırladığımız internet üzerinden para kazanabileceğiniz site önerileri.

1- Slicethe Pie

Bu siteyi kullanabilmeniz için ya Amerika ya da Avrupa’da oturuyor olmanız yada İnternet servisini o şekilde ayarlamanız gerekmektedir. 7/24 online olarak müzik dinleyebilirsiniz. Bu sistem ile ortalama 90 saniye müzik dinlemeniz gerekmektedir. Süre dolduğunda diğer müziklere geçebilir yada müziğin bitmesini bekleyebilirsiniz. Dinlediğiniz her şarkı size 5 Sent kazandıracaktır. Kazandığınız ücret 10 dolara ulaştığında para çekme yapabilirsiniz paypal hesabı ile.

2- Music Xray

Bu site sayesinde de amaç olarak tanınmamış amatör kişileri ünlü yapmak. Bunun için kişiler ücretli olarak müziklerini size dinletiyor.Bu sistem ile de dinlediğiniz her şarkı size 10 Sent kazandıracak ve hesabınızda 20 dolar biriktiğinde paypal hesabı ile para çekimi yapabileceksiniz.

3- Radio Loyalty

Bu site diğerlerinden biraz farklı şu bakımdan , müziğin yanı sıra videoda izleterek daha fazla gelir elde etmenizi sağlıyor. İzlediğiniz ve dinlediğiniz müziklerden puanlar kazanacaksınız. Bu puanlar ile hediye çeki yada para olarak çekim yapabilirsiniz.

EK İŞ İLAN TALEBİ

İş ilanı verirken lütfen Detaylı ve İmla Kurallarına uygun şekilde veriniz. Özenilmemiş ve başta sağma verilen iş talepleri yayınlanmayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ