Osmangazi’de Evlere İş Veren Firmalar (BURSA)

Osmangazi’de evlere iş veren firmalar ve güncel ek iş ilanları. Bursa Osmangazi’de evde iş yapmak isteyenler, part-time çalışmak isteyenler ek iş ilanlarını bu sayfa altından gönderebilir ve güncel ilanlara Facebook ve Twitter grubu üzerinden ulaşabilirler.

Ek İş İlanı Nasıl Verilmektedir?
Alt kısımda yer alan formu doldurarak yapmak istediğiniz ek iş türünü ve kısaca cv bilgilerinizi gönderdikten sonra Facebook Ek İşler grubumuza giriş yapmanız gerekmektedir. Bu grupta ihtiyaç halinde firmalar tarafından ek iş duyuruları yapılacaktır. Size uygun bir iş ilanı olursa başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ek İş Formlarını Doldurun
Ek iş talebi gönder
Ek iş ilanı gönder (firmalar için)

Güncel Ek İşleri Takip Edin
Twitter takibi için: Tıklayınız
Facebook üzerinden takip: Tıklayınız

Osmangazi Bursa Ek İş Talepleri
Seren: Bursa Osmangazi’de oturuyorum. AÖF Adalet Bölümü mezunuyum. Bursa Y.İ.E.A Hastanesi fizik tedavi ünitesinde çalışmaktayım ancak hafta sonları ek iş yapmak istiyorum. Resmi tatil günlerimde çok ve bu boş günlerimi değerlendirme amaçlı ek iş yapmam lazım. Evlendim ve düğün sonrası çok fazla borç oluştuğundan evde paketleme işi yapmak istiyorum. Eşimde bana yardım edecek bu konuda, çocuğumuz olmadığı için seri şekilde yapabilirim.
Referans No: 105 | Ek iş teklifi sun

Dilek: Bursa Osmangazi Güneştepe’de oturuyorum. Yıldırım Kız Meslek Lisesi mezunuyum ve bayan kuaförüyüm. Hafta içi 8 hafta sonları 5 saat ek iş yapabilirim. Küçük kızım olduğu için evden iş yapmak istiyorum. Ek iş türü fark etmez.
Referans No: 106 | Ek iş teklifi sun

Reyhan: Bursa Ticaret Meslek Lisesi mezunuyum. Osmangazi’de ek iş arıyorum. Daha önce marketlerde kasiyer olarak çalıştım. Evde yapılacak ek işler olursa benimle iletişime geçebilirsiniz.
Referans No: 107 | Ek iş teklifi sun

Serkan: Bursa Osmangazi Küplüpınar mahallesinde oturuyorum. Uludağ İlköğretim, BTSO Otelcilik ve Turizm Lisesi mezunuyum. Daha önceleri otelde resepsiyonistlik ve mali müşavirin yanında muhasebecilik işleri yaptım. Günde 8-10 saat ek iş yapmak istiyorum. Nikah şekeri, kına, boncuk dizme işi gibi ek işler olabilir. Şu an ek işleri 3 kişilik ekiple birlikte yapabiliriz.
Referans No: 108 | Ek iş teklifi sun

Ömer: Bursa Osmangazi Emek Mahallesinde oturuyorum. Muş Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümü mezunuyum. Muş Fırat Üniversitesi MYO Elektrik bölümünü okudum. Bilgisayar işletmenliği sertifikam var. Ofis programlarına hakimim. Evde akşamları yapabileceğim ek işler arıyorum. Her türlü paketleme, muhasebe, makale yazma, veri girme gibi ek işler yapabilirim. Akşam 5 ten sonra çok fazla boş vaktim var.
Referans No: 109 | Ek iş teklifi sun

Hüzün: Bursa Osmangazi Hamitler Mahallesinde ikamet ediyorum. İlkokul mezunuyum. Günde 5 saat ek iş yapmak istiyorum. Evde yapılabilecek paketleme tarzı ek işleri kolaylıkla ve titizlikle yapabilirim.
Referans No: 110 | Ek iş teklifi sun

Senem: Bağlarbaşı mahallesinde oturuyorum. Bursa Osmangazi’de evlere ek iş veren firmalardan ek iş tekliflerini bekliyorum. Telefon numaraları sitede kayıtlıdır. Yapabileceğim ek iş türleri; paketleme, börek, hamur işleri gibi işler olabilir. Hafta içi evde 6 saat boş vaktim oluyor. Bu işleri yapabilecek grubumuz var. Artık kendi paramızı kendimiz kazanmak istiyoruz.
Referans No: 111 | Ek iş teklifi sun

Rabia: Bursa Osmangazi’de evde yapılabilecek ek işler arıyorum. R.T arık Çevikel İlköğretim Okulu / Necatibey Kız Meslek Lisesi: Çocuk Gelişimi Dalı / Düzce Üniversitesi: Sosyal Hizmet bölümünden mezun oldum. Daha yeni mezun olduğum için her hangi bir iş tecrübem olmadım. Fakat el becerim iyidir. Verilen işi kavramaya çalışırım. Şu an bir kursa gittiğim için hafta sonları çalışabilirim Hafta içi ise eve verilen işlerle ilgilenebilirim. Kına, mandal paketleme, tesbih kutusu yapma , nikah şekeri, magnet vb. işlere elim yatkındır. Sizin de önerebileceğiniz işler var ise onlara da bakarak yapabilirim . İhtiyaçlarımı karşılamak ve almak istediğim kurslar olduğundan ek iş yapmak istemekteyim. İyi günler.
Referans No: 112 | Ek iş teklifi sun

Reyzan: Başaran İlköğretim ve Ortaokulu, Bursa Atatürk Anadolu Lisesi mezunuyum ve Bursa Osmangazi Başaran mahallesinde oturuyorum. Yaz aylarında herhangi bir saat sorunum olmuyor. Daha önce iş tecrübem olmadığı için paketleme gibi evde yapabileceğim ek işler istiyorum. Bu yıl üniversiteye başlayacacağım ve gitmeden ek bir harçlık olmasını istiyorum. Evlere ek iş veren firmalar benimle iletişime geçerse çok memnun olurum.
Referans No: 113 | Ek iş teklifi sun

Orhan: Bursa Osmangazi’de evde ek iş yapabilirim ya da belli firmalarda part-time çalışabilirim. Kartal End. Meslek Lisesi mezunuyum. 1996 yılından beri kuryelik yapmaktaydım bu yıl bıraktım. Evde paketleme işi yapabilirsem benim için çok iyi olur. Ek iş veren firmalardan teklif bekliyorum.
Referans No: 114 | Ek iş teklifi sun

Arzu: Bursa Osmangazi Demirtaş mahallesindeyim. Samanlı Latif Dörtçelik İ.Ö. mezunuyum. Daha önceleri 13 yıl tekstilde çalıştım. Makine operatörü olarak ve bunun dışında pastanede tezgahtar olarak çalıştım. Günde 8 ya da 10 saat civarı ek iş yapabilirim. Yapmak istediğim ek işler; sabun süsleme ek işi, nikah şekeri, ahşap montajlama gibi ek işler yapabilirim.
Referans No: 115 | Ek iş teklifi sun

Veli: Demirtaş Osmangazi’de ek iş arıyorum. Ticaret meslek lisesi ve ksu islahiye myo mezunuyum. Cimtas gazati kaynak kontrol elemanı. Kirayteks depo sevkiyat sorumlusu olarak çalıştım. Yapmak istedigimm ek isler, paketleme, yapistirma, birlestirme, dizme gibi alanlarda el becerime ve hizima ve ozenime guvenerek yapacagimi bilmekteyim. Neden ek ise gerek duyuyorum çünkü cok bos zamanim var. Boş zamanlarımı değerlendirmek ve ailemi daha rahat bi yasam sunmak icin ek iş yapmak istiyorum.
Referans No: 116 | Ek iş teklifi sun

Aysel: Eskişehir Anadolu Üniversitesi mezunuyum. Bolum: Uluslararası ilişkiler. Bilgisayar işletmeni, dikiş nakış ve İngilizce sertifikalarım vardır. Tekstil firmasında iplik temizleme, kalıp çıkarma ve paketleme işleri yaptim. Haftada 10 saat calisabilirim pazar ve pazartesi günleri haric. Ek iş olarak kına paketleme ,boncuk dizme, takı yapma, süsleme işleri yapabilirim. Ek işleri eşime katkı sağlamak icin yapmak istiyorum.
Referans No: 117 | Ek iş teklifi sun

Huriye: Bursa Osmangazi Panayır mahallesinde evimde ek iş yapmak istiyorum. Haftanın 7 günü ek iş yapabilirim. Evde nikah ve bebek şekeri paketlemesi, tekstil konfeksiyon kesme işleri yapmak istiyorum.
Referans No: 118 | Ek iş teklifi sun

Ek İş Formlarını Doldurun
Ek iş talebi gönder
Ek iş ilanı gönder (firmalar için)

Güncel Ek İşleri Takip Edin
Twitter takibi için: Tıklayınız
Facebook üzerinden takip: Tıklayınız

EK İŞ İLAN TALEBİ

İş ilanı verirken lütfen Detaylı ve İmla Kurallarına uygun şekilde veriniz. Özenilmemiş ve başta sağma verilen iş talepleri yayınlanmayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 202 YORUM
 1. Sevgi Erdoğan dedi ki:

  bursa osmangazi emek de ikamet ediyorum grup arkadaşlarım var evde paketleme boncuk ve tespih isi veren firmalar var ise mail yolu ile irtibat kurabilirim.

  1. gülzade turan dedi ki:

   osman gazide oturuyorum çalışmayı bıraktım gurubunuza katılmak isterim bana bu imkanı verirseniz memnun olurum

  2. Ali ESEN dedi ki:

   Selam, işe ihtiyacınız varsa linkteki videoyu dikkatle incelemenizi tavsiye ederim.Kendi işinizi kurabilir ve emeğiniz kadar kazanabilirsiniz. Yapabilirim diyorsanız Ali ESEN 0536 260 34 69 arayabilirsiniz
   https://www.youtube.com/watch?v=3xab_1-WIaY

 2. Sebahat coğal dedi ki:

  Boncukisi yaparım evde nikah şekeri yaparım zafermahlesi erdemsokakno18 bursa osmanğazi 05446163007 bana ulaşabilirsiniz acil ısariyom evde paket davetiye herisyaparim

  1. Ali ESEN dedi ki:

   1 Selam, işe ihtiyacınız varsa linkteki videoyu dikkatle incelemenizi tavsiye ederim.Kendi işinizi kurabilir ve emeğiniz kadar kazanabilirsiniz. Yapabilirim diyorsanız Ali ESEN 0536 260 34 69 arayabilirsiniz
   https://www.youtube.com/watch?v=3xab_1-WIaY

 3. Evde iş imkanı dedi ki:

  Öğrenciyim evde iş imkanları araştırırken burayı buldum teşekkürler.

  1. Ali ESEN dedi ki:

   2 Selam, işe ihtiyacınız varsa linkteki videoyu dikkatle incelemenizi tavsiye ederim.Kendi işinizi kurabilir ve emeğiniz kadar kazanabilirsiniz. Yapabilirim diyorsanız Ali ESEN 0536 260 34 69 arayabilirsiniz
   https://www.youtube.com/watch?v=3xab_1-WIaY

 4. bekir şen dedi ki:

  evde boncuk tespih kalem ve mandal işi yapmak istiyoruz 2 kişiyiz ev mudanyada

  1. Ali ESEN dedi ki:

   3 Selam, işe ihtiyacınız varsa linkteki videoyu dikkatle incelemenizi tavsiye ederim.Kendi işinizi kurabilir ve emeğiniz kadar kazanabilirsiniz. Yapabilirim diyorsanız Ali ESEN 0536 260 34 69 arayabilirsiniz
   https://www.youtube.com/watch?v=3xab_1-WIaY

 5. Esma arslan dedi ki:

  Busa Osmangazi emekte oturuyorum evde yapabileceğim iş arıyorum ev hanımıyım

 6. aynur dedi ki:

  Ben çalışan bir bayandım çocuklarım için bırakıyorum evde bir şeyler yapıp ev bütcesine katkı sağlamak istiyorum ilgilenen olursa şimdiden teşekürler

  1. Yeliz Bora dedi ki:

   Aynur hanım merhaba,

   Bende yaklaşık bir yıl önce oğlumu kaybetmemek için işimden ayrılma kararı verdim ve 15 yıllık kariyerimden vazgeçtim. On aydır çok katlı pazarlama işi ile ilgilnitorum ve güzel bir gelirim oldu. Sizde ilgilenirseniz bu konuda size yardımcı olmak isterim.

 7. Kader dedi ki:

  İyi akşamlar gemlikte oturuyorum acil evde yapmaya iş arıyorum yardımcı olursanız cok sevınırım.net olmadıgı için gıremıyorum tel bırakıyorum ulaşırsanız sevinirim.

  1. selin dedi ki:

   Dönüş yaptılarmı size acaba

 8. Kader guney dedi ki:

  Bursa nilüfer ataevlerde ikamet ediyorum nikah şekeri işi ile ilgilenmek istiyorum

 9. Tülay dedi ki:

  Benim evde sanayi DÜZ makine var bende evde dikiş tikmek istiyorum ek gelir için yardım edermisiniz

 10. Sevilay dedi ki:

  Evde ütü yapma işine talibim bursa ylldlrlmda oturuyorum

 11. emel dedi ki:

  Evde nikah şekeri,davetiye katlama,kına paketleme işleri yapabilirim daha önceden de bu işlerde calismisligim var.disiplinli ve temiz calisirim.günde 750-1000 adet arası iş çıkarta bilirim daha fazla sipariş olduğu zaman ek elemanlar ile söylenilen vakitte aynı titizlikle siparisleriniz yapılır.başvurularimla ilgilenirseniz beni çok mutlu edersiniz çünkü gerçekten çok ihtiyacım var bu gelire teşekkürler.

 12. ismail dedi ki:

  Panayır mahallesinde evlere düz makine işi almak isteyenler 05348456123

 13. isa dedi ki:

  İnegöl ilçesine ikamet etmekteyim acil ek işe ihtiyacım var boncuk işi gibi. El becerisi gerektiren işler

 14. Sezer.Gül dedi ki:

  Evlere karikoca masaj yapyoz.

 15. Sezer.Gül dedi ki:

  Evlere masaja gelyoz karı koca ulaşabileceğiniz.

 16. Sevgi ay dedi ki:

  Bursa kestel oturuyorum evde boncuk nikah şekeri kına paketleme işi arıyorum elim hızlı ve temiz iş yaparım 3 4 kişi ile yaparız.

 17. Selma dedi ki:

  Bende Osmangazi Alibostancıda oturuyorum aileme destek olmak istiyorum en kısa zamanfa dönerseniz sevimirim…

 18. Berin KILIC dedi ki:

  Bursa Osmangazi de oturuyorum, tek basima yapa bilecegim ek is ariyorum. Teklifleriniz icin simdiden tesekkür ederim.

 19. ela dedi ki:

  Cok ihtiyacim bu ise

 20. ayşe dedi ki:

  Merhaba Bursa Görükle de ikamet ediyorum ev de ek iş olarak yapabileceğim iş aramaktayım.
  yardımcı olursanız sevinirim

 21. gökhan dedi ki:

  bursa osmangazide oturuyorum utu ısının detaylarını ogrenebılır mıyım yada farklı bı iş ıstıyorum

 22. Fidan dedi ki:

  Evde Mandal işi yapmak isteriz.

 23. Sevda dedi ki:

  Bende boncik isi isdiyom osmangazide oturuyom

 24. Sunay dedi ki:

  Evde işi aryom.

 25. Şafak dedi ki:

  Boncuk dizme nikah şekeri hazırlama işlerini yapmak isteriz bursa Osmangazi

 26. Yasemin dedi ki:

  Kutu katlama sabun buna benzer is yapabilirim bursa hurriyette oturuyorum

 27. Tuba dedi ki:

  Selam evde etikete işi yapmak istiyorum

 28. nur dedi ki:

  bursa osmangazide oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum

 29. Evde kalem işi varmi dedi ki:

  Mandal işi

 30. Fidan dedi ki:

  Evde Mandal işi boncuk işi yapmak isteriz bursada oturuyorum

 31. Neriman dedi ki:

  Evde magnet, gelin çiçeği, davetiye, nikah şekeri, tesbih dizme gibi iş istiyorum. Bursa Osmangazi de ikamet ediyorum

 32. Tülay dedi ki:

  Merhaba,Bursa osmangazi de oturuyorum.Nikah şekeri yapımı, davetiye katlama,paketleme işi v.b işler yapmak istiyorum.Çok düzenli ve temiz iş yaparım.Böyle bir işe çok ihtiyacım var.Acil olarak dönüş yaparsanız çok sevinirim.Teşekkürler

 33. Sevde dedi ki:

  Elimiz çok yatkındır ve 3 kişiyiz . Bursa nilüfer. Dönerseniz sevinirim.

 34. Hafize dedi ki:

  merhaba, Bursa-Yıldırım ilçesinde ikamet etmekteyim. gündüzleri çalışıyorum ancak akşamları ve hafta sonlarımı bu şekilde ek iş yaparak değerlendirmek istiyorum. geri dönüşünüzü bekliyorum teşekkürler

 35. EBRU dedi ki:

  osmangazi çirişhanede oturuyorum evde magnet, gelin çiçeği, davetiye, nikah şekeri gibi iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 36. Filiz kaya dedi ki:

  Taki boncuk tesbih dizme vs işler yapabilirim bursa yildirim

 37. yıldırım ayşe dedi ki:

  bursada ekibi olanlara el dikişi ve püskül işi verilir.

  1. zuleyha yigit dedi ki:

   Mevlana mahallesinde oturuyorum 50 kisilik ekibim var esarp dikme ve puskul yapiyoruz.

   1. Yıldırım ayşe dedi ki:

    05418069531 bu numarayı arayin

  2. Şengül dedi ki:

   Hamitler tokide oturuyorum grubum var püskül isi sal boncuk işi zincir boncuk isi yaptık is verirseniz almayı isterim

 38. Samet alpay dedi ki:

  Nikah sekeri tesbih dizme paketleme ortu kenari vs…
  Isleri alabilirim belli sayıda bu isleri yaoabiecek bir grubum var grubtakiler bu islere ihtiyaci olan insanlar isvermek isteyenler emailden ulasabilirse xok seviniriz

 39. Gülsüm dedi ki:

  Bursa merkez de oturuyorum. Nikah şekeri , lavanta kesesi, gelin çiçeği tarzında işler istiyorum. Elim hizlidir aynı zamanda dikiş yapiyorum. Ilgilenirseniz sevinirim

 40. zahide genç dedi ki:

  evde iş istiyorum kına paketleme sabun paketleme davetıye katlama vb işler itina ile yapılır 3kısıyız hızlı calıskan zamanında teslım yapılır acilll donus yaparsanız sevınırım.

 41. ebru dedi ki:

  Bursa/ Osmangazide ikamet ediyorum ek işe ihtiyacım var

 42. Şennur dedi ki:

  Bursa Yıldırım ek iş isyiyoruz iki kişiyiz ne olrsa farketmez…

 43. Seda dedi ki:

  Bursa da ikamet ediyorum, evde ek iş yapmak istiyorum. Mandal, montaj, kalem işi olabilir, cevabınızı bekliyorum.

 44. Tülay dedi ki:

  Merhaba,Bursa Osmangazi de oturuyorum.Evde nikah şekeri yapımı,poşet_kutu_davetiye katlama işi,sabun_karanfil_kına her türlü paketleme işi yapmak istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler

 45. aysel dedi ki:

  Evde iş yapmaya ihtiyacım var karton katlama nikah şekeri gibi işleri yaparım inegölde oturuyorum

 46. Hacer Dağci dedi ki:

  Evde boncuk dizme ,davetiye katlama nikah sekeri isi yapmak istiyorum yorum yer bursa Yıldırım

 47. emine Calim dedi ki:

  Evde nikah şekeri veya sabun paketleme işi yapmak istiyorum nilüfer ürünlu de oturuyorum

 48. Elif Gündüz dedi ki:

  Bursa Yıldırım da oturuyorum ek ise ihtiyacım var evde yapabileceğim tüm işleri yapabilirim .

 49. Serap dedi ki:

  Bursa ampınarda oturuyorum bireysel olarak evde bebek şekeri nikah şekeri işi yapmak istiyorum gelin çiçeği magnette yapabilirim

 50. nurgul dedi ki:

  Kalem. Davetiye etiket isi yaparim ulasmak isteyen papatya.nurgul@hotmail.com

 51. özlem dedi ki:

  Merhaba
  Bursa’da ikamet etmekteyim.İhtiyacım olması nedeniyle Paketleme İşi yapmak istiyorum.Acilen dönüş yapar ve bilgi verirseniz sevinirim

 52. Şule Sarı dedi ki:

  Merhaba Bursa yıldırım ilçesinde oturuyorum.Tekstilde paketleme ütü çıt çıt deneyimim ve LC waikiki mağazasından tecrübem var.Ayrıca bu işlere elim yatkındır.Evdeki abiye elbiselerime taş işliyorum çevremdekiler tarafından çok beğeniliyo.Nişan tepsimi makasımı iğneliğimide kendim yapmıştım.Bu işlerle uğraşmayı seviyorum.Eve gönderilmek üzere ek iş istiyorum.Devamlı olursa sevinirim.Geri dönüşünüz için bekliyorum.

 53. Derya dedi ki:

  Bursa mustafa Kemalpaşa da 50 kişilik ekibim var eşarp kenarı kıvrıma boncuk örtü katlama gibi bir çok iş yaptık buna benzer bir evde yapabilecek isler arıyoruz.

 54. Hülya dedi ki:

  Mustafa Kemal Pasa ya iş imkanlariniz varmidir?teşekkürler

 55. vildan dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim.

 56. saluha güler dedi ki:

  Ben bursa osman gazide oturuyorum evde yapacağım iş istiyorum bana ulaşırsanız sevinirin temiz ve titiz çalışırım

 57. Merve dedi ki:

  Bursa osmangazi..Evde kina paketleme isi yapmak istiyorum.el beceri hizli dir.acil donus yaparsaniz iyi olur.ihtiyacim vardir

 58. ebru dedi ki:

  bursa osmangazi evde ek iş arıyorum acildir boncuk dizme kek pasta vs kurabiye olabilir

 59. Zahide dedi ki:

  Bursa yıldırım da oturuyorum evde boncuk dizme işi yapabilirim 3 kişilik bir ekipiz ve sürekli olarak çalışmak istiyorum dönüş olursa sevinirim.

 60. yasar ocakci dedi ki:

  Bursa osmangazi yeni karaman mah.
  Paketleme yada katlama işi istiyorum

 61. Halise dedi ki:

  Evde davetiye katlma karton katlma tespih siralama sabun nikah sekerlri ne olursa

 62. Seher dedi ki:

  Bursa dikkaldirimda oturuyorum evde nikah sekeri paketleme veya boncuk isi istiyorum yardimci olursaniz sevinirim.

 63. Melike Elmali dedi ki:

  Daha önce bu tür işlerde çalıştım, mağazalardan dükkanlar ek iş imkanı sağladım. Okuduğum süreç boyunca yazları bana ek gelir oluşturdu.Şimdi de bu tür işlerden gelir elde etmek istiyorum, el becerim yüksektir, annem terzi sanırım yetimi ondan almış olabilirim, yapım aşamasını inceledikten sonra her imkanı sağlayabileceğimi düşünüyorum.Lütfen dönüş yaparsanız sevinirim.

 64. Seda Gül dedi ki:

  Bursa osmangazi güneştepe mah.

 65. Saliha dedi ki:

  Bursada oturuyorm nikah sekeri davetiye katlama boncuk dizme kina paketleme isi ne olursa istiyorum 3 kisiyiz donus yaparsaniz sevinirim

 66. Ebru dedi ki:

  Bu işi istiyorum vaktim bol

 67. özlem dedi ki:

  evlere boncuk işi veriyorum ama boncuk dizme değil kostum işi oryantal kostumu işlemesi whatsap numaram ulaşın model göndereyim bi görün boncuk dizme püskül işlerinde var

  1. olcay leyla dedi ki:

   işleriniz hala varsa yapmak isteriz eşimle 4 kişilik grubumuz var dönüş yaparsanız sevinirim

 68. Emine dedi ki:

  Merhaba evde tutun sarma kina paketleme nikah sekeri kalem paketleme davetiye isi yapabiliriz. bursa niluferde oturuyorum

  1. olcay leyla dedi ki:

   işleriniz varsa bende yapmak isterim eşim ile 4 kişilik grubumuz var

 69. arzu çakmak dedi ki:

  merhaba evde nikah şekeri işi yapmak istiyorum bursa çamlıcada oturuyorum ilgilenirseniz sevinirim

 70. Neşe dedi ki:

  Bende ek iş istiyorum çarşamba bursa

 71. Hatice dedi ki:

  Evde kına paketleme bebek şekeri süsleme yaparım bursa Yıldırım bölgesinde yaşıyorum lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

 72. Gülsen dedi ki:

  Evden Paketleme işi istiyorum

 73. seda dedi ki:

  osmangazıde oturuyorum bende paketleme yada katlama yapmak istiyorum

 74. hilal dedi ki:

  Bursa Yıldırım da ikamet ediyorum. Evde paketleme veya süsleme yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim

 75. Gözde Ateş dedi ki:

  Bursa osmangazi de ikamet ediyorum evde ek is yapmak istiyorum kisa bi sure önce tekstilde paketteydim elim boyle işlere yatkindir hizli tertipli ve düzenli calisirm küçük bi grup olusturabilirim cvp acil bekliyorum calismak istiyorum.

 76. Kadriye colak dedi ki:

  Bende bu isi yapmak istiyorum ekibim var bursa osmangazi dönüş yaparsanız sevinirim

 77. murat dedi ki:

  Merhabalar ben bursa orhaneli doğumluyum Osmangazi oturmaktayım evde düzenli olarak paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim ihtiyacım var

 78. Sibel dedi ki:

  Evde nikah şekeri,paketleme,ütü ,el becerisi gerektiren işler yapabilirim .Bursa Osmangazi Dikkaldirimda ikamet ediyorum.

 79. elif çatal dedi ki:

  evde nikah şekeri paketleme iş istiyorum teleferik zümrüt evler menekşe sokak no 31 kat 3

  1. elif çatal dedi ki:

   neden insanları kandırıyorsunuz

  1. elif çatal dedi ki:

   bayramdan sonra gelirmi peki

 80. elif çatal dedi ki:

  lütfen biraz acele edermisinsiniz cok cnm sıkılıyor

  1. Dilek dedi ki:

   Bursa goruklede oturuyoruz 5 kişiyiz evde acil ek iş istiyoruz paketleme vb zeri işler

 81. Aysun tumay dedi ki:

  Nikah şekeri paketleme utu yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 82. Aysun tumay dedi ki:

  Yıldırımda oturuyorum

  1. erdi dedi ki:

   örtü ucu kıvırma ve boncuk işi mevcut bursa yıldırım

 83. özlem avşar dedi ki:

  mrb evde düz ve overlok makınam var nevresim takımı yastık kılıfı kırlent vs dikebilirim bursa kestelde oturuyorum

 84. Melike dedi ki:

  Bursa İnegöl’de oturuyoruz. Büyük bir aileyiz. Evde ablalarımla babama destek olmak için bu işe ihtiyacımız var. Babam tek başına yetişemiyor. Elimiz yatkındır. İstenilen işi zamanında teslim edebiliriz.

 85. beyza dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim.Yıldırım Erikli de oturuyorum.

  1. erdi dedi ki:

   örtü ucu kıvırma ve boncuk işi mevcut bursa yıldırım

 86. saluha güler dedi ki:

  Bursa osman gazide oturuyorum evde yapacağım iş istiyorum lütfen banada ulaşınız hipodrumdayım sürekli yapacağım iş olsun

  1. erdi dedi ki:

   örtü ucu kıvırma ve boncuk işi mevcut bursa yıldırım

 87. Sevda dedi ki:

  Bende isdiyom ek is

  1. erdi dedi ki:

   örtü ucu kıvırma ve boncuk işi mevcut bursa yıldırım

 88. Sevda dedi ki:

  Bursa osman gazi hamitlerde oturuyomacil cevap

 89. Sevgi dedi ki:

  Evde paketleme isi yapabilirim bursa nilufer de ikamet ediyorum . Acil ise ihtiyacm var

 90. Bedriye gokceli dedi ki:

  Kocaeliye hangi is olursa olsun veren varmi. 30 kisilik gurup.

 91. Ayşegül dedi ki:

  Evde nikah şekeri yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim bu işe çok ihtiyacm var bursa yıldırımda oturuyorum

 92. Ayşegül dedi ki:

  Evde nikah şekeri yapmak istiyorum lütfen yardmcı olunuz bursa yıldırımda oturuyorum

 93. fatma dedi ki:

  evde bocuk dizme işi yapabilir dört kişilik bir grup şeklinde çalışmak istiyoruz . acil dönüş bekliyoruz

 94. Kader Güzel dedi ki:

  Bursa yıldırımda oturuyorum ev gelirine katkı sağlamak istiyorum bu işe ihtiyacım var boncuk ,davetiye etiket ,kına paketi vs ne olursa yaparım çok acil ihtiyacım var. Lütfen donerseniz sevinirim haber bekleyecem

  1. erdi dedi ki:

   boncuk ve örtü işi mevcut

 95. Şeyma dedi ki:

  Evde ek isé ihtiyaç vardır acil dönüş yaparsanız sevinirim hızlı ve temiz çalışırım paketleme adına bir.çok işi yapabilirim fasulye raptiye vb işler

 96. zuhal melike dedi ki:

  lütfen yardımcıolurmusunuz acil ise ihtiyacım var boncuk dizme isi

 97. Hatice UYSAL dedi ki:

  Bursa sıra meşeler mahallesi oturuyorum. Evimde otomatik dikiş makinesi ile evimde nevresim, dekoratif yastık, her türlü dikiş dikme işi yapabilirim. Çok ihtiyacım var, günlük devamlı iş arıyorum.

 98. Melek dedi ki:

  Merhaba ben Bursa Mudanya da oturuyorum evde her türlü paket işi yapabilirim lütfen dönüş yaparmisiniz

 99. hülya dedi ki:

  Bursa niluferde oturuyorum ev hanimiyim evde iş yapmak istiyorum ihtiyacim var

 100. Yasemin dedi ki:

  Osmangazi yeşilovada oturuyorum acil evde işe ihtiyacım var el becerim çok yüksek herşey yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 101. kozmetik dedi ki:

  Merhaba, peşin ürün alımı yapmadan herhangi bir ücret ödemeden üye olmak ve üye yapmak zorunda kalmadan,sadece ürün siparişi alarak (dermakozmetik şampuanlar, bakım kremleri,antiage kremler vb) %50 oranında kar ederek ek gelir elde etmek isteyen ve konu ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenler mail adresimden bana ulaşabilir siniz ramazankasim@gmail.com

 102. Elif gök dedi ki:

  Nikah şekeri yapmak istiyorum

  1. Elif gök dedi ki:

   Gurupta kurarız isterseniz

 103. serpil dedi ki:

  Merhaba ben serpil osmangazi de ikamet ediyorum evde yapibilceyim is ariyorum alemdarbursa29@gamil.com

 104. Dilek dedi ki:

  Ek iş istiyorum acil 5 kişiyiz bursa goruklede oturuyoruz

 105. Gultaze dedi ki:

  Merhaba bursa osmangazide oturuyorum evde yapabilecegim iş arıyorum acil cevap bekliyorum

 106. Kubra dedi ki:

  Iyi gunler ben bursa Osmangazi oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 107. Cennet dedi ki:

  Evde iş istiyorum nikah şekeri sabun paketleme konfeksiyon ütü paket yapılır evimin altı dükkan gibi orda yapılacak işler varsa yaparım grubumda var zamanında teslim edilir

 108. Hilal dedi ki:

  Bursa demirtaşta ikamet ediyorum acil ek gelire ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 109. Gozde dedi ki:

  Merhaba ismim gozde huriyette oturuyorum kari koca evdeyiz saglik sorunu yuzunde evde is yapmak istiyorum ihtiyacim var simdiden tesekkurler

 110. saime bayram dedi ki:

  saime her türlü paketleme boncuk ve tesbih dizme karton davetiye olur elim seri ve temiz iş yaparım

 111. Aslan dedi ki:

  Emek ikamet: Evden ek iş nikah şekeri vb. İş taleb ediyoruz

 112. Dilek dedi ki:

  Ek iş istiyorum acil lütfen bursa goruklede oturuyorum

 113. Dilek dedi ki:

  Evde 5kişiyiz paketleme işi ne olursa olsun acil işe ihtiyacımız var

 114. Dilek dedi ki:

  Boncuk işi ne varsa

  1. erdi dedi ki:

   işe hala ihtiyacınız var mı

 115. Dilek dedi ki:

  Acil işe ihtiyacımız var yardim edin paketleme boncuk dizme ne varsa bursa görükle de oturuyoruz

  1. Burak Akdeniz dedi ki:

   Network Marketing yani dilimizdeki anlamıyla AĞ PAZARLAMA ‘nin dünyada en fazla milyoner çıkartan sektör olduğunu, geçtiğimiz yıllarda Amerika’da ve bazı Avrupa ülkelerinde üniversitelerde bölümünün açıldığını ve artık ülkemizde de bu işi sağlam firmalarda yapabileceğinizin mümkün olduğunu biliyor muydunuz?

   Lütfen benimle irtibata geçin, işleyişimiz hakkında detaylı bilgiyi vereyim..

   4 ayda normal bir işte çalışırken ki enerjinizi verdiğiniz takdirde 4000₺ ye yakın para kazanabileceksiniz..

 116. Begum dedi ki:

  Paketleme isi yaparim bursa osmangazide oturuyorum cevremizvar seri is yapariz

 117. Murtaza burul dedi ki:

  bursa osmangazide yazma oyasi nikah sekeri davetiye katlama işleri yapilir

 118. Nazli dedi ki:

  Yazma oyasi yapilir

 119. Sibel dedi ki:

  Bende bursa Çarşamba da oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

 120. Seval dedi ki:

  5 kisilik grubumuz var boncuk isi ve yemeni isi yapabiliriz .ve cok ihtiyacimiz var hepimizin

 121. Seval dedi ki:

  Carsambada oturuyoruz

 122. Havvanur dedi ki:

  3 arkadaşız boncuk dizme kürdan paketleme poşet katlama işini daha önce yaptık. İşe ihtiyacımız var. Olumlu yada olumsuz dönüş yaparsanız sevinirim

 123. Tulay dedi ki:

  Evde boncuk isi dantel,örgü yelekler yapabilirim mandal isi olabilir . Acil işe ihtiyacim var.

 124. Gönül dedi ki:

  Merhaba evde yaprak sarma işi veya başka bir iş yapmak istiyorum bursa

 125. nuran dedi ki:

  bursa incirli de oturuyorum.evde yapabileceğim iş arıyorum

 126. Ceyda dedi ki:

  Merhaba bursa niluferde oturuyorum benimde ek ise ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 127. simge dedi ki:

  öğrenciyim haftada 4 günüm boş gemlikteyim her işi yapabilirim ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 128. Neslihan yıldırım dedi ki:

  Mudanya da ikamet ediyorum boncuk katlama davetiye işi yapabilirim. Mail yoluyla ulaşabilirsiniz

 129. Özge dedi ki:

  5 kişiyiz paketleme temizleme nikah şekeri işi yapabiliriz acil ulasırmısınız

 130. Turkan dedi ki:

  Evde ıs yapmak istiyorum duz dikiz makinesi alıcam bebek battaniyesi gibi seyler dikerim farklı illerde yaparım nikah sekerim tespih farkettim Osman gazı carsambada oturuyorum acil lutfen

 131. Özlem dedi ki:

  Merhabalar bursada oturuyorum. İgne oyaları yapabilirim ve ayrıca kasnakta boncuk salon takımı yatak oda takımları da yapıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim..

 132. Kader dedi ki:

  Bursa osmangazi ulu yolda oturuyorum lütfen acil is aarıyorum elim çok hızlı temiz is yaparım lütfen bana ulasirmusiniz 2 kişiyi simdilik

 133. Sevda dedi ki:

  Ben profosyonel makinacıyım hem düz hemde ovarlok makinam var gürsu da oturuyorum ilginize ulaşabileceğiniz mail Recepzagnos21@gmail.com

 134. Perihan dedi ki:

  Bn osmanelide oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum zor durumdayım yardımcı olursanız sevinrm.

 135. Recep dedi ki:

  Bursa Mudanya Güzelyalı’da oturuyorum evde ek iş yapabilirim.Dönerseniz çok sevinirim…

 136. cemile dedi ki:

  evde nikah şekeri işi yapabilirim

 137. İkra dedi ki:

  Mrb bursa osmangazide oturuyorum evde iş imkani banada sunarsaniz sevinirim

 138. Sibel dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var boncuk işi ve nikah şekeri işi yapabiliirm osmangazide yaşıyorum

 139. Büşra dedi ki:

  Evde sabun paketleme, çerez paketleme, ataç yapma gibi ek işler arıyorum bursa karacabeyde oturuyorum gurup olarak iş istiyoruz temiz hızlı ve titiz bir çalışma sonucu işi teslim olucaktır.

 140. berfu dedi ki:

  Evde nikah şekeri,davetiye katlama,kına paketleme işleri yapabilirim. 3 kişilik ekibim var. Acil işe ihtiyacımız var dönerseniz sevinirim.

 141. berfu dedi ki:

  Evde nikah şekeri,davetiye katlama,kına paketleme işleri yapabilirim. 3 kişilik ekibim var. Acil işe ihtiyacımız var dönerseniz sevinirim.h Bursa Osmangazi Emek mahallesi

 142. Fatma dedi ki:

  Tas dizme isi yapmak istiyorum tecrübem var üç kişiyiz bursa besyolda oturuyorum

 143. Serpil KÖMÜR dedi ki:

  Bursa Yıldırım da oturuyorum. Otomatik düz makinam var. Devamlı dikiş işi arıyorum. Paketleme işi de yapabilirim.

 144. şaban tuna dedi ki:

  merhaba evde eşimin yapa bileceği davetiye paketleme sabun paketleme balon paketleme klips paketleme boncuk paketleme işleri arıyoruz.

  DEMİRTAŞ/OSMANGAZİ/BURSA

 145. Mehmey dedi ki:

  Evde leblebi paketleme işi arıyorum şuan çalışıyorum ama elim pratik olduğu için ek iş arıyorum lütfen geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 146. Mehmey dedi ki:

  Bursa osmangazide ikamet ediyorum ek işe çok ihtiyacım var istenilen zamanda istenilen işi teslim ederim hiç şüpheniz olmasın

 147. Özlem Yılmazoğlu dedi ki:

  Bursa da ikamet ediyorum.2 kişiyiz ve eve iş arıyoruz. Mailinizi bekliyorum

 148. mehmet dedi ki:

  Ek ise ihtiyacimiz var iki kisiyis boncuk nikah sekeri her isleri yapariz

 149. İbrahim dedi ki:

  Boncukisi yaparım evde nikah şekeri yaparım biz 5kişiyiz yer emek Osmangazi tel 05536711604

 150. İbrahim uysal dedi ki:

  Şeker işi yaparım evde boncuk işi yaparım biz 5kişiyiz yer emek Osmangazi tel 05536711604

 151. didem dedi ki:

  Bursa Osmangazi küçük balıklıda ikamet ediyorum nikah şekeri kına paketleme gibi iş istiyorum.titiz ve düzenli çalılırım

 152. berfu dedi ki:

  Acil işe ihtiyacımız var yardim edin paketleme boncuk dizme ne varsa yaparz. 3 kişilik ekibim var Bursa emek TE oturuyoruz

 153. alev dedi ki:

  Acil evde ise ihtiyacım var yardimci olursanız en kisa zamanda donus yaparsanız çok sevinirim. Nilüfer gorukle de oturuyorum.

 154. Hülya dedi ki:

  Bursa osmangazıde ıkamet etmekteyım el becerılerım ıyıdır.ıse cok ıhtıyacım var gerı donersenz sevınırım.

 155. Ömür dedi ki:

  Bursa /Karacabey de oturuyorum
  Evde paketleme nikah-mevlut için süsleme davetiye katlama vs işi yapabilirim
  Çocuğumu bakıcıya emanet etmemek için isimden ayrılmak zorunda kaldım ve para kazanmaya ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 156. Ayse dedi ki:

  Bursa yıldırım da oturuyorum mandaldizme nikah şekeri lavanta kesesi vs ne olsa yaparız grubum var donseniz seviniriz

 157. Yasemin esenbulut dedi ki:

  Merhaba ben Yasemin.Bursa yildirim degirmenlikizik ta ikamet ediyorum.boncuk dizme,paketleme,nikah şekeri,kına paketleme yapabilirim.titiz çalışırım.termin tarihine sadık kalırım.ararsanız çok iyi olur.Teşekkürler.

 158. Süheyla dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var hertürlü paketleme işi yaparım lütfen geri dönüş yapın

 159. Süheyla dedi ki:

  Bursa osmangazi yunuseli mahallesinde ikamet ediyorum

 160. nuray dedi ki:

  bursada yasıyorum boncuk dizmek nikah şekeri davetiye katlama kına paketleme yapanilirim

 161. Kübra dedi ki:

  Bursada oturuyorum düz makinam var eve iş istiyorum çok acil whatsapptan ulasabilirsiniz.

 162. Ayşe dedi ki:

  Bursa yıldırım da ikamet ediyorum tek kişiyim evde yapabileceğim ek iş istiyorum.

 163. Gulay tunçer dedi ki:

  Evde yapmak için ek iş yapmak istiyorum her iş gelir elimden lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 164. Mehmet dedi ki:

  Bursa Osmangazi de evde yapılacak iş arıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

 165. Ozbek Inan dedi ki:

  Evde ütü veya başka işler yapabilirim. hamitlerde oturuyorum.

 166. merve dedi ki:

  bursa osmangazi küçükbalıklıda oturuyorum evde yapabileceğim ek iş istiyorum hertürlü ek iş yaparım elimden gelir rica la dönmenizi bekliyorum.

 167. Hande öz dedi ki:

  Bursa da evlere örtü ucu kıvırma, şal ucu kıvırma,boncuk dizme işi veriyoruz. İhtiyacı olan herkes 0532 202 95 99 numaralı telefondan ulaşabilir

 168. nuray dedi ki:

  bursada yaşıyorum evde paketleme işi yaparım

 169. hatice dedi ki:

  Evde ek is arayan hanimlar bana ulasin isimizi anlatayim 2000 tlye kadar maas saglanir.

 170. seher dedi ki:

  merhaba bursa yıldırım ilçesinde ikametgah etmekteyim. acil evde ek iş yapmaya ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 171. samet dedi ki:

  uzun sureli evlere is ariyom 4 kisilik ekibim var zamanindan once teslim iş is verebilcek calisma arkadaslarim bana ulasabilirse sevinirim

 172. kifayet dedi ki:

  Evde pakeleme boncuk farketmez is olsun yeterki yaparim lutfen yardimci olun

 173. nuray dedi ki:

  lütfen cevap yazın bekliyoruz

 174. nur dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiom hepsini yapabilirim.

 175. rıdvan dedi ki:

  mrb bursa altı parmak ta oturuyorum boncuk paketleme tesbih bileklik gibi işler arıyorum tecrübeliyim.

 176. Büşra dedi ki:

  El işleri ile uğraşmayı seven biriyim yetenekli olduğumu düşünüyorum benimle çalışmak isterseniz eğer toka, sabun, kına…paketleme, montaj, davetiye,katlama… gibi işlerle seve seve uğraşırım çalışırken hızlı ve itinalı olduğumun garantisini de verebilirim bu işi duyduğumda kesinlikle yapmalıyım dedim eşim de seve seve bana yardımcı olacaktır çok daha hızlı iş çıkarabiliriz ve bana en kısa zamanda dönüş yaparsanız çok sevinirim:) Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yaşıyorum.

 177. Ali celik dedi ki:

  Bursa gemlik te ikamet etmekteyim evde yapabileceğim veyahut ta akşam 6dan sonra eksi yapabileceğim iş varmi

 178. Sibel dedi ki:

  Bursa Osmangazi de yaşıyorum evde paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

BİR YORUM YAZ