Temizlik İşi İlanları

Elinde mesleği olmayan ve maddi imkanları yetersiz meydana iştirak eden kadınlarımızın bir çoğu ek iş inşa ederek geçimlerini sağlamaya çalışmaktadır.

Evlere temizliğe gitmek de bu yapılmış meydana iştirak eden ek işlerin en en en başında ciro. Alın teri ile yapılmış meydana iştirak eden hiç bir iş küçümsenemez. Özellikle evlere temizliğe giden kadınlarımızın ekstradan takdire gereksinimi vardır.

Ev temizliği işi yorucu olsa da öbür ek işlerden her süre daha çok kazandırmıştır. Özellikle kocaman şehirlerde temizlik işini yapan kadınlarımız kendilerine yetecek civarı paralar kazanmaktadır.

Bir gündelik temizlikçi ücreti ne kadar?

Yaşadığınız ile ve hatta kazaya göre değişiklik göstermektedir. Örneğin İstanbul’da normal bir semtte iseniz, 1 gündelik temizlikçi ücreti 100-120 TL aralarında değişmektedir. Temizlik işi yapan kadınların bir çoğu yarım gündelik de ev işlerine gitmektedir. O zamanda ücretin yarısı ödenmektedir.

Evde temizlik işi

Temizlik inşa ederek para kazanmak

Eğer ki sizde Temizlik işi yapıyorsanız, ya da ev temizliğine iştirak eden Temizlikçi Arıyorum diyorsanız, www.evindenkazan.net olarak açtığımız Temizlik İşi İlanları 2015 yazımıza yorum bırakabilirsiniz. Isminizi soyadınız, mail adresinizi hatta aldığınız ücreti de yazarsanız, sizinle bağlantıya geçmek isteyenler rahatlıkla geçebilirler. Bir Takım kadınlarımız temizlik şirketlerine fert olarak temizliğe gidecek yerleri o şirket aracılığıyla buluyor. Ancak o tarz şirketler de komisyon ile çalıştığı amaçlı size daha az para kalıyor. Ancak bu sayfamızda bizzat ilanınızı bedava bir biçimde yayınlayabilirsiniz.

EK İŞ İLAN TALEBİ

İş ilanı verirken lütfen Detaylı ve İmla Kurallarına uygun şekilde veriniz. Özenilmemiş ve başta sağma verilen iş talepleri yayınlanmayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. melike dedi ki:

    Haftada 1 gün temizlik yapabilirdim ankara da oturuyorum

  2. sultan dedi ki:

    bende temizlik işi istiyorum

  3. hakan dedi ki:

    onaylamalar neden yapılmıyor

BİR YORUM YAZ